ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  КОНТАКТЫ | РЕКЛАМА НА НБН | КАК ОТКРЫТЬ БЛОГ НА НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
31930         10:41 | 10.04.2015    

Міністр культури рускай весни Кириленко?

 

Там, де руській мір переміг, Кириленко не втручається… Ось що значить ідеологічна школа КГБ СССР! Фарбуватися можна і у жовто-блакитне. Радянсько-путінську суть не змінити…Співробітники Музею у Пирогові та Нацзаповідника у Лаврі зібрали шокуючі факти антиукраїнської діяльності одного з чільних керівників Уряду України. Міністр культури зробив кадрові ставки на активістів Українського вибору кума військового злочинця Путіна – В.Медведчука та фундаменталістів РПЦ? На прохання музейників оприлюднюємо їх листа...

«Віце-прем`єр-міністра, Міністра культури України треба негайно відсторонити від роботи і провести спеціальне розслідування його бурхливої діяльності на державній службі! Чи не забагато проросійських активістів і відвертих симпатиків військового злочинця Путіна він призначає на ключові посади у стратегічних закладах культури?

Вже не будемо згадувати абсолютно випадкових у культурі діячів з сумнівними біографіями, непрофільною освітою, відсутністю відповідного досвіду, яких він призначив заступниками в Мінкульт… То окрема тема для майбутнього розслідування…

Почав Міністр з свідомого нищення гордості України – найбільшого скансену Європи – Національного музею народної архітектури і побуту України.

Кулуарно, без публічного обговорення, конкурсу, хоча б формальної поради з професіоналами, одноосібно призначає Генеральним директором такого великого і складного закладу попа! Не то кума, не то родича… З церкви, нещодавній провідник якої відверто співпрацював з РПЦ. Без погодження з колективом, профспілками, укладає з тим випадковим у музейній справі кадром довготривалий контракт. Хоча у чоловіка повністю відсутній хоча б якийсь досвід роботи в культурі, немає ніяких навичок керівництва державним музейним закладом.

Видатного Міністра Кириленка просто не цікавлять такі «дрібниці». На законодавство і колектив він не звертає уваги.

Новий директор привів групу російськомовних комерсантів, які відразу, таємно дозволили в музеї зйомки фільму для російського ТБ з російським же актором, який є підписантом листів проти України – за окупацію Криму, війну на Донбасі, підтримку злочинця Путіна. Ось як музейники описали те все в мережі:

«Давайте все ж по порядку – у пирогівський музей несподівано привезли нового керівника. Той самий принцип – «кота у мішку» тільки тут привезли цілого попа… За законом жанру – без конкурсу, громадських слухань та іншої, непотрібної, з точки зору міністерства, мороки. Ним виявився теремківський священник – отець Юрій (у миру – Бойко Юрій Анатолійович). Задля керівництва одним з найскладніших музеїв, тим паче національним – як з’ясувалось – не знадобилось ні досвіду музейної роботи, ані досвіду керівництва. Достатньо виявилось того, що пан Бойко – кум (чи хресний батько) чинного віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка. Нічого не нагадує помаранчеві часи, які надовго підірвали віру людей у справедливість? Нічому не навчило життя цих політичних лузерів!

Дивне призначення отримало дивне продовження. Разом з паном Бойком, що приїхав на роботу на «Субару», приїхала групка дивних молодиків на джипах типу «БМВ Х-5» та «Порш-Кайєнн». Вони по-господарськи зайшли у музей, з дозволу директора отримали доступ до усіх фінансових та службових документів, почали давати розпорядження працівникам музею. Стороннім людям вони представлялись як «заступники директора з організаційних питань» – дивні справи твої, Господи! Працівники Музею їх назвали «зелені чоловічки» – за аналогією з кримськими подіями, або, на мій погляд, більш точно – «смотрящими» (?!!). Як вам початок «царювання»? Багато чого встиг зробити за неповні два місяці піп зі своєю командою. Не встиг чомусь зустрітись з колективом, не встиг презентувати своє бачення розвитку Музею (якщо таке є!). Не встиг навіть з напрямками визначитись…

Але основне досягнення отця-директора за короткий звітний період сталося глупої лютневої ночі. В УКРАЇНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ музеї організували кінозйомки за участю… російського актора Князєва. Хто не знає – це один з горе-підписантів пасквілю за розчленування України та анексію Криму. Що це, пане віце-прем’єр? Це – один з ваших чотирьох напрямків? Там, здається, є щось про додаткове оподаткування задля розвитку кіно? І що – потім віддамо ці гроші окупантам? З такими патріотами-керівниками і ворогів не потрібно! Я не знаю (та й не цікаво) чим керувався новий горе-директор, організувавши це ганебне дійство, я знаю інше – за це повинні понести відповідальність усі, хто хоч дотично до цього причетний. Як повідомили працівники музею, ці зйомки фінансувались з бюджету – нашого з вами бюджету! Хочу, щоб правоохоронні органи уважно вивчили законність використання коштів. І було б цікаво узнати, скільки військового спорядження, або гуманітарної допомоги можна було б придбати за гонорар путінському посіпаці? Що характерно – зйомки пройшли втаємничено, працівники музею, які зазвичай організовують їх та присутні від початку до завершення, були відсторонені від участі в них. Дивним чином укладені угоди з кінокомпанією… Зранку на працівників чекали купи сміття, знищені дороги та трав’яний покрив. А ще – відчуття плювка в обличчя. Наше з вами надбання було використане для дуже сумнівної оборудки, від якої тхне зрадою національних інтересів та національної гідності (до речі, теж, здається, один з чотирьох напрямків)…»

Нині, агент рускава міра Міністр Кириленко, через своє криміналізоване бізнес-оточення, надіслав до скансену ще одного емісара – ідеологічну україножерку, що була активісткою руху кума Путіна В.Медведчука «Украінский вибар»! Спеціаліста з піару та виборчих технологій! І вирішили зробити її заступником музейного попа з … реставрації! При тому, що сумнівно, що баришня взагалі напише те слово без помилок… В Кремлі можуть бути спокійні – руская вясна вже фактично перемогла в музеї у Пирогові!

Спасибі щирому симпатику РФ Славку Кириленку!

Натомість, у повністю криміналізованому кублі рускай правослабной духовності, в Національному Києво-Печерському заповіднику, звідки координується підривна антиукраїнська діяльність Москви, на думку патріота імперії Міністра культури УКРАЇНИ Кириленка, все прекрасно! Цитата -

«Також віце-прем`єр спростував необгрунтовані звинувачення на адресу директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника і запевнив усіх присутніх, що «ніхто жоден музей з території заповідника нікуди виселяти не буде. Директор і чиновники діють згідно закону».

І уривок з статті про реальний справ стан у Лаврі від співробітників заповідника з мережі:

«Каждый раз с приходом нового правительства к власти возрождается вера у работников Национального Киево-Печерского историко-культурного заповедника о смене жадного, беспринципного и откровенно опасного в своей деятельности руководства. Но…. Не везет. Один министр культуры не хотел, другой не успел, третий …

В администрации Лаврского заповедника крепко укоренились мошенники и коррупционеры, пропагандирующие Русский мир, разворовывающие государственные деньги без страха и упрека. На все ключевые должности поставив своих верных исполнителей, имея чем закрыть рот и карман проверяющим, чувствуют себя абсолютно безнаказанными директор и первый зам. Их цель – исключительно личное обогащение, и ничего кроме.

Еще какие-то 4-5 лет назад территория была наполнена огромным количеством туристов, стояли очереди в кассы, люди приезжали из разных городов, сел, других стран, чтобы полюбоваться всемирно известной святыней. Сейчас пустота, только ветер гуляет на площади перед Успенским собором. Территория стала непривлекательной. А ведь ни для кого не секрет, что посетители – основной источник дохода любого музея. Но ничего не делается для того, чтобы интерес к Лавре не таял, а повышался. И предложения со стороны музейщиков есть, только в ответ от директора – равнодушие. Огромное количество неофициальных экскурсий, которые приводят и проводят экскурсоводы из города. Заплатили за вход 15 грн. – дорога открыта. Левые экскурсоводы проведут по территории, все расскажут, соберут с каждого туриста в карман по 200 грн., а Заповедник остался с минимальным доходом. Не верится, что этот беспредел творится без согласия и участия руководства. Куда смотрит музейная служба охраны, свои, штатные экскурсоводы. У них из-под носа уводят клиентов, неужели они этого не видят?-пишет polperex

В кафе раньше все столики были заняты. Оно приносило и доход музею, и удовольствие посетителям. Приезжали знаменитые музыканты, поэты, проводились творческие вечера. Сейчас, кроме шута «его сбежавшего величества» Кулиняка, который, курируя очень мутный фонд, созданный им и для него, проводит на территории Киево-Печерского заповедника каждый день, столики пусты. Да и музейное кафе стало частным.

История с попыткой избавиться от музеев, арендующих корпуса Заповедника, известна многим. Вмешательство министерства культуры помешало провернуть еще одну аферу предприимчивому руководству. Кому предназначались освобожденные помещения? Надеемся этого никогда не узнать.

Камо грядеши, Лавра? Из европейского музея ты превратилась в частную сувенирную лавку, торгующую провинциальным китчем. Еще немного, и будет поздно. Разрушить легко, восстановить сложно. Сможет ли министр сделать правильный выбор?! Тенденция к восстановлению справедливости, люстрация в среде директоров ведущих музеев страны дает надежду на то, что и до Лавры, наконец-то, дойдет очередь. Канев, Пирогово, Киевская Крепость, Исторический музей и наконец Софийский Заповедник. Глядя на эту тенденцию верим: надежда есть. Так держать, министр!»

Вже кілька років Нацзаповідником у Лаврі заправляють відверті корупціонери, зпаяні духовними скрепами гундяївщини. Масові порушення Законів, розкрадання, незаконні звільнення співробітників, суди, скарги, заяви…

Міністру Кириленку надіслано і особисто передано десятки скарг і криків про допомогу… Відповідь почули – на сепаратистській базі все у зразковому порядку! Там, де руській мір переміг, Кириленко не втручається… Ось що значить ідеологічна школа КГБ СССР! Фарбуватися можна і у жовто-блакитне. Радянсько-путінську суть не змінити…

Прикро, що за весь гуманітарний блок Уряду України, Міністерство культури України, відповідає такий щирий апологет русскава міра.

Прийшов час змін!

Просимо ЗМІ поширити цю інформацію, донести її до депутатів і Президента!» Оприлюднено в блогах. lv-kray

Співробітники Музею у Пирогові і Нацзаповідника у Лаврі
 
A  Размер шрифта  
Loading...
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатрах Украины
Загрузка...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

У Чехії заборонили збирати кошти для бойовиків "ЛДНР" 16.01.2018 | 21:45

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Як Росія і бойовики ЛДНР можуть зірвати обмін полоненими 12.01.2018 | 20:23

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Німецький гамбіт для України 10.01.2018 | 20:40

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Тихе життя "Музеїв України" 31.12.2017 | 12:36

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Візантійська практика Москви, або Чому Кремль погодився на обмін полоненими 29.12.2017 | 20:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Миротворча місія - це замороження конфлікту на Сході України, а не його вирішення. 24.12.2017 | 14:00

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Гравитация побеждена! - К.Стасюк 23.12.2017 | 20:56

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Костянтин Стасюк готує презентацію 23.12.2017 | 04:24

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Виділення США військової допомоги Україні – піррова перемога 18.12.2017 | 17:37

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Вбивство Ципкалова, або секрет Полішинеля від МДБ ЛНР 13.12.2017 | 14:55

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чи об'єднаються "ЛНР" і "ДНР" 08.12.2017 | 19:29

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

"Заколот" у Луганську-це особиста поразка Суркова 04.12.2017 | 21:13

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Ю.Ярошенко: Минная проблема Донбасса 03.12.2017 | 07:07

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Об'єднання ЛНР та ДНР не буде, або Як нове керівництво ЛНР кинуло Захарченка 02.12.2017 | 15:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чому несподівану зміну влади в Луганську важко назвати заколотом 30.11.2017 | 14:43

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Гра престолів в "ЛНР". 26.11.2017 | 16:18

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
Отмена