ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  КОНТАКТЫ | РЕКЛАМА НА НБН | КАК ОТКРЫТЬ БЛОГ НА НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
1013         15:08 | 14.09.2016    

Утилізація по-європейські і по-азіатські

 

Доки ми будемо, як оті кацапи, розводити багно навколо себе?

Не хотіла писати про львівське сміття, бо була впевнена, що і так все і всім абсолютно ясно, але виявилось, що не все і не всім. Мені телефонують другий день зранку до вечора та обурюються позицією «Свободи», чому так непобратимські поставились до Львову: «Та Львів – це колиска всіх революцій, це гарантія української держави та української нації, а як Львів до нас звернувся по допомогу, ми відмовили, як останні сепари». Ну, давайте розберемось. Я теж обожнюю Західну Україну і теж вважаю, що вона тримач української державності, матір української нації і матір всіх українських революцій, і взагалі по батьковій лінії я теж западенка, моя бабуся Павлючук Катерина Павлівна родом зі Станіславу. Але це не значить, що Садовий не має сам організувати утилізацію львівського сміття і не має почати, в кінці кінців, будувати сміттєпереробне підприємство. І це не значить, що замість утилізації на місці треба, витрачаючи шалені кошти на солярку і т.п., тарабанити через всю Україну в Миколаїв свої гнилі пакети зі сміттям. Хіба будівництво сміттєпереробного підприємства буде настільки дорожчим? Та просто тупо рити ями бульдозером і закопувати це сміття буде дешевшим, ніж везти через всю Україну. Тількі останні дебіли або вороги українського народу можуть так вчиняти!

Якщо ти мер, і в тебе трапилась така скажена ситуація, продавай всі свої маєтки, закривай всі свої рахунки в банках, ставь на вуха всю громаду, і Львова, і Західної України, і всієї України, шукай спонсорів по всьому світу, крутись, як вужака на пательні, бо для чого ж тебе люди мером обирали! Знаходь нормальний європейський вихід, утилізуй свою гнилятину на місці, а не вези через всю Україну за шалені гроші в таке ж місто, як і Львів, де теж люди живуть. Бо Миколаїв вже нічим не гірший за Львів, тут теж живуть патріоти, нормальні люди, які не обрали Дятлова, і чому ж ми тепер повинні дихати ще і львівським сміттям, коли нам і свого вистачає. У нас в Миколаєві і в Миколаївській області теж з кожним роком все гірше і гірше ситуація з утилізацією і побутового сміття, і сільськогосподарського, всяких там ядів, хімікатів, пестицидів і т.д. і т.п. Ще декілька років такої критичної ситуації, на межі, і теж прийдеться вже шукати, куди свою гнилятину везти камазами через всю Україну. То не пора би і Сенкевичу також поставити на вуха всю громаду і шукати спонсорів, і крутитись, яку вужака на пательні, щоби, в кінці кінців, почати будувати сміттєпереробне підприємство? Доки у нас буде азіатська свідомість? Доки ми будемо, як оті кацапи, розводити багно навколо себе? Подивіться, які хатки і подвір’я селян в Україні, яке все чистеньке, підбілене, підсинене, як ростуть чорнобривці, матіоли, мальви? І подивіться в кацапських дєрєвнях. Там же лушпиння від картоплі і вселякі помої виливаються прямо з вікон, кругом бруд, непотреб, де гадять, там і сплять!

В Європі, в кожномі місті є сміттєпереробне підприємство, а в кожному районі міста свої сміттєпереробні цеха, все сміття сортується, утилізується, і нікому в голову не взбреде везти сміття через всю Європу з Берліна в Ніццу, бо так вчиняють тільки останні дебіли, а українці не дебіли, ми європейська цивілізована нація, і ми будемо вимагати від своїх Садових і Сенкевичей, щоб вони не валяли дурника, а вирішували питання утилізації сміття по-європейські. Ясно, що вони почнуть співати свою звичну пісеньку – нема грошей в бюджеті... Ну, по-перше, можемо допомогти пошукати... А по-друге, хто хоче, той шукає можливостей, а хто не хоче, той шукає відмазки. І якщо подивитись на справу не очима азіата, а європейця, то можна шукати і знайти європейський вихід, а не везти за шалені гроші свою гнилятину через всю Україну зі Львова у Миколаїв. Хіба це вихід, і хіба тут питання в побратимстві? Тут питання в азіатському чи у європейському вирішенні проблеми, тут питання про майбутнє України, чи будемо ми і зараз, і в майбутньому тупо возити сміття через всю країну з міста в місто, наче дурні кацапи, чи, як нормальна європейська нація, як розумні українці, будемо вирішувати питання цивілізовано, утилізуючи сміття на місці.

14 вересня 2016 року Грудініна Наталя Миколаївна, 063-976-56-17  

ВСЕ О:
 
A  Размер шрифта  
Loading...
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатрах Украины
Загрузка...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

Чи об'єднаються "ЛНР" і "ДНР" 08.12.2017 | 19:29

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

"Заколот" у Луганську-це особиста поразка Суркова 04.12.2017 | 21:13

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Ю.Ярошенко: Минная проблема Донбасса 03.12.2017 | 07:07

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Об'єднання ЛНР та ДНР не буде, або Як нове керівництво ЛНР кинуло Захарченка 02.12.2017 | 15:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чому несподівану зміну влади в Луганську важко назвати заколотом 30.11.2017 | 14:43

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Гра престолів в "ЛНР". 26.11.2017 | 16:18

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

1000 арештів бидлоеліти від Партії снайперів 24.11.2017 | 05:30

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Директор ДОХМ Наталка Іванченко: Відродимо музей! 22.11.2017 | 18:24

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Турсезон на Запоріжжі пройшов вдало! - В.Мороко 21.11.2017 | 21:00

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Чому Путін погодився на обмін полоненими 20.11.2017 | 10:59

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Солодкі секрети Катерини ІІ 18.11.2017 | 22:52

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

"ЛНР" і "ДНР" нарощують випуск "паленого" алкоголю, який продають по всій Україні 18.11.2017 | 12:09

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чого очікувати людству у найближчі роки? 16.11.2017 | 09:51

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Справа Корнета, або "Торгові війни" між "ЛНР" і "ДНР" 13.11.2017 | 20:19

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

У "ЛНР" готують фізичну ліквідацію міністра "МВС ЛНР" Корнета 09.11.2017 | 17:57

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
Отмена