ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  КОНТАКТЫ | РЕКЛАМА НА НБН | КАК ОТКРЫТЬ БЛОГ НА НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
1017         18:34 | 18.07.2017    

Італійці на окупованих територіях чому бездіє СБУ?

 

МЗС України необхідно негайно викликати посла Італії для пояснення візиту італійських громадян в окуповані райони Луганської і Донецької областей, а також в анексований Росією Крим без узгодження з українською стороною.

Голові СБУ Грицаку В.С. 


Міністрові закордонних справ України Клімкіну П.А. 


17 вересня 2014 року італійський євродепутат Джанлука Бонанно на слуханні в парламенті питання щодо ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС, з'явився в провокаційній майці з написом «Ні санкціям проти Росії». Ініціатором протесту групи італійських депутатів стала культурна асоціація «Ломбардія-Росія». 


4 травня 2015 року за вказівкою Данте Каттанео – мера італійського містечка Черіана Лагетто – було встановлено скандальний монумент «Мученикам Одеси». Каттанео є членом партії «Ліга Півночі». 


24 листопада 2015 року в окупованому Донецьку без узгодження з українською стороною перебувала з візитом группа італійських політиків. Під час візиту члени делегації мали низку зустрічей із ватажками бойовиків «ДНР». 


До складу італійської делегації входили: Гуалтьеро Мацці, заступник президента провінції Верона, керівник партії «Ліга Півночі»; Віто Коменчіні, національний координатор «Руху молодих паданцев Венето», радник мерії Верони, член правління «Комітету Незалежної Венеції; Палмаріно Дзокателлі (Palmarino Zoccatelli), президент «Комітету Незалежної Венето», віце-президент Культурної асоціації «Венето-Росія», національний секретар Вільної профспілки; Едоардо Рубіні, президент культурної Асоціації «Європа області Венето, заступник Президента «Комітету незалежного Венето» та Елізео Бертолазо, аналітик із геополітики в Інституті вищих геополітичних досліджень і суміжних наук, член Асоціації «Італія-Росія». 


В 2015 році Маттео Сальвіні, лідер партії «Ліга Півночі», організував у Мілані конференцію, на яку запросив представників окупаційної влади Криму. Його колега по партії Паоло Грімольді ініціював створення в Парламенті Італії групи «Друзі Путіна». Депутат партії «Рух п'яти зірок» Марта Гранде на засіданні палати депутатів Італії показувала сфабриковані картинки про українців і лякала італійських політиків українськими «фільтраційними таборами» для російськомовного населення. 


У квітні 2016 року депутат парламенту Венеції від партії «Ліга Півночі» Стефано Вальдегамбері, автор резолюції № 15 «Про визнання права кримчан на самовизначення» і сенатор Паола де Пін без узгодження з українською стороною перебували на території анексованого РФ Криму, де приймали участь у роботі Ялтинського економічного форуму. 


У липні 2016 року Італію відвідав один з керівників самопроголошеної «Федерації профспілок ЛНР» Андрій Кочетов. В Італії Кочетов мав низку зустрічей із функціонерами партії «Комуністичного Відродження Італії». Тоді ж було досягнуто домовленості про візит у Луганськ Елеонори Флоренна та Сільвіо Марконі. 


Сільвіо Марконі – прихильник партії «Комуністичного Відродження Італії». Він відомий тим, що навесні 2016 року видав книгу «Донбас. Чорні нитки пам'яті видалені». Тираж книги Марконі був направлений до «ЛНР», де урочисто був розподілений серед місцевих бібліотек. 


У вересні 2016 року без узгодження з українською стороною на території окупованих районів Луганської області перебувала італійська журналістка Олена Барлоцарі. 


Джанп'єтро Сімонетто – послідовник і активний учасник ультракомуністічного угруповання. У 2007 році був заарештований поліцією Італії за звинуваченням у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів. Спецслужбами «ЛНР» планувався залучитися до висвітлення «праймеріз» 2 жовтня 2016 року у якості спостерігача. 


7 вересня 2016 року депутат регіональної ради П'ємонт Мауріціо Марроне без узгодження з українською стороною відвідав окуповані проросійськими бойовиками населені пункти Хрящувате, Новосвітлівка, Краснодон і Луганськ. Під час прес-конференції в окупованому Луганську він заявив, що хоче відкрити в П'ємонті представництво «ЛНР», яке буде діяти на громадських засадах. 


У період з 23 по 26 листопада 2016 року без узгодження з українською стороною на території тимчасово окупованих районів Луганської і Донецької областей перебувала з візитом група підприємців з італійської області Венето.


 До складу цієї італійської делегації увійшли: Джанматтео Феррарі, віце-президент Культурної асоціації «Ломбардія – Росія»; Лука Бертоні, секретар Культурної асоціації «Ломбардія – Росія»; Едді Томат – поновлювані джерела енергії, будівництво та інфраструктура, обладнання для промислових підприємств, промислових холодильних установок для зберігання харчових продуктів і процесів з регульованою температурою; Лусіо Кьявегато – меблева промисловість; Паола Пасетто – меблева промисловість; Лоріс Ферро – електронна промисловість, промислове світлодіодне освітлення, вуличне освітлення, домашньої автоматизації; Марко Даніеле – торгівля продовольчими товарами, кавою, оливковою олією, макаронними виробами, вишуканими винами та іншими типовими венеціанськими виробами. 


17 грудня 2016 року в Турині при спробі відкриття «консульства ДНР» в Італії були присутні представники правих і націоналістичних партій і рухів: член регіонального парламенту від партії «Брати Італії» Мауріціо Марроне, член регіонального парламенту від партії «Ліга Півночі» Джіанна Джанчіа, член парламенту від партії «Вперед, Італія» Джилберто Пічетт, член національного парламенту від партії «Брати Італії» Гаетано Настрой, член європейського парламенту від партії «Вперед, Італія» Алберто Чіріо. 


У грудні 2016 року на тимчасово окупованій території Луганської області, без узгодження свого візиту з українською стороною, перебувала італійська делегація у складі журналіста міжнародного інформаційного агентства DONi News Вітторіо Ранджелоні, фотографа італійського видання Parallelozero Бергамаші Місон.
 

1 лютого 2017 року на базі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася скайп-конференція членів «профспілок ЛНР» і Італії. Під час скайп-конференції обговорювалася можливість проведення спільних акцій до 1 травня. З італійської сторони були присутні П'єрпаоло Леонарді – голова Центрального профспілки Італії і Чінсія Дела Порта – голова Центральної профспілки Італії в Пізі. 


7 лютого 2017 року депутат парламенту Італії Акілле Тотара передав прем'єр-міністру Італії Паоло Джентоліні «звернення» ватажків «народних рад» «ЛДНР» по мирному врегулюванню ситуації і припинення війни в Донбасі. 


1 травня 2017 року в окупованому проросійськими бойовиками Луганську відбулись першотравневі заходи. За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», серед «почесних гостей» так званої «ЛНР» без узгодження свого візиту з українською стороною була присутня депутат Європарламенту від Італії Елеонора Форенца. Вона представляє «Партію комуністичного відродження». У Європарламенті вона входить до фракції «Європейські об'єднані ліві/Ліво-зелені Півночі». 


6 липня 2017 року в Мілані в будівлі парламенту регіону Ломбардії проходила антиукраїнська конференція, темою якої була ситуація на сході України в цілому і «злочини української армії» щодо мирного населення. Серед запрошених – депутат парламенту регіону Ломбардія Вітторіо Песато, науковий дослідник університету Серена Джусті, журналісти Франческо Таяні, Себастіанo Капуто. Себастіано Капуто у квітні 2017 року перебував із візитом в окупованому Луганську. 


12 липня 2017 року в Римі заплановано проведення конференції, яка буде проходити під антиукраїнськими гаслами. За задумом організаторів робота конференції пройде в Palazzo Montecitorio, в якому засідає Палата депутатів Італії. 


Для участі у конференції запрошені італійські депутати від партії «Брати Італії», а саме: Акілле Тотара, Мауріціо Марроне та Даніеле Макріс, який позиціонує себе, як «президент Італійського центру культури» самопроголошеної «ЛНР». 


Згідно з діючим українським законодавством перетинати лінію розмежування з тимчасово окупованими проросійськими бойовиками територіями Луганської та Донецької областей можна лише з відповідним дозволом від СБУ. 


Вимагаю вжити негайних заходів по лінії СБУ та МЗС України з метою недопущення у майбутньому проведення на території Італії антиукраїнських акцій. Сам факт проведення подібних акцій буде використаний російськими спецслужбами в якості інформаційного приводу для створення негативного іміджу України як всередині самої Італії, так і за її межами. 


МЗС України необхідно негайно викликати посла Італії для пояснення візиту італійських громадян в окуповані райони Луганської і Донецької областей, а також в анексований Росією Крим без узгодження з українською стороною. 


СБУ слід вжити всіх необхідних заходів, щоб унеможливити на майбутнє перебування вищезазначених громадян Італії, заборонивши їм в'їзд на територію України.
 
A  Размер шрифта  
Loading...
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатрах Украины
Загрузка...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

Подружка Влади Литовченко очолить Нацмузей у Пирогові? 17.10.2017 | 20:14

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Послали! 15.10.2017 | 17:11

Наталя Грудініна,громадський діяч

Чеські ліваки в окупованому Луганську. Що громадянин Чехії забув в ЛНР 15.10.2017 | 15:26

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Четники на Донбасі, або Хто розширює географію війни на сході України 13.10.2017 | 10:52

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Костянтин Бриль пояснив де Президент - в ПАРЄ... 12.10.2017 | 17:17

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Закупки для ЗСУ здійснюють сумнівні фірми за втричі завищеними цінами 06.10.2017 | 17:47

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Росія продовжує свою сталу практику залякування 05.10.2017 | 10:53

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Владислав Мороко: Запоріжжю 1065 років! 03.10.2017 | 17:48

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Каталон НАШ! Бригада ЗСУ візьме Каталонію за тиждень… А чи віддасть? 03.10.2017 | 14:47

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Дифузія степового блюзу – пленер у прифронтовій зоні 01.10.2017 | 11:41

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Микола Греков: Чому “забули” учасників АТО з окупованих територій? 30.09.2017 | 17:23

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

РФ намагається вивести так звані ДЛНР на самофінансування 30.09.2017 | 11:45

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Кадировці на Донбасі: хто є хто 27.09.2017 | 10:31

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Проблеми реінтеграції Донбасу: “за” і “проти” 26.09.2017 | 10:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Підводні камені миротворчої місії ООН 24.09.2017 | 10:46

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Кляті москалі і срібники Київської Русі. Знову продають! 24.09.2017 | 02:40

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Путін готує Україні "абхазький сценарій" 16.09.2017 | 15:26

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
Отмена