ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  О ПРОЕКТЕ | РЕДАКЦИЯ | КОНТАКТЫ | КЛУБ ДРУЗЕЙ НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
342   0       14:08 | 16.11.2012    

Хроніки голодування

 
 

Хто каже, що голодувати 3 дні легко – хай спробує сам

1 день.
Оголосив голодування в знак солідарності з Юлією Тимошенко. Ми голодуємо проти визнання сфальсифікованих виборів. Юля без їжі, тільки на воді, вже 16 діб. Так звана опозиція здала її, адже вони всупереч її волі і волі народу України визнали зрежисований владою сценарій: на окремих округах «опозиція» визнала результат, який насправді був сфальсифікований, на інших – погодились на перевибори, хоча є переможці: Корнацький, Даценко, Булатецький, Романюк, Левченко. Це зрада і капітуляція у війні з фашистами-регіоналами. Це зневага до Юлії Тимошенко, яка закликала не визнавати результат виборів. Це приниження людей на цих округах, які зробили свій вибір. Це відкрита підтримка регіоналівської банди і підлабузництво до них. Якщо для Вас хоч щось значить думка Юлі – не визнавайте результат виборів. А я буду голодувати разом з Юлею. Справедливість повинна перемогти будь-якою ціною
2 день.
Буду чесним, важко стало вже на наступний день. Я багато працюю, тому звик нормально їсти. З'їсти щось смачне я дуже люблю ще з тих часів, коли виховувався в дитдомі та інтернатах. Але, якщо хочеш щось зробити для України – мусиш наступати на своє «хочу». Зараз Юля страждає в тюрмі, їй загрожує інвалідність. Горе-опозиціонери, які на її горбу стали депутатами за списком «Батьківщини», зрадили Юлю, витерли об неї ноги, плюнули в душу народу України – і визнали сфальсифіковані регіоналами вибори. І це в той час, коли Юлі так потрібна підтримка, так потрібна звісточка з волі, що вона не сама, що її підтримують. І на відміну від продажних опозиційних вождиків я готовий ризикувати здоров'ям, щоб звільнити Юлію Тимошенко. Тому голодую
3 день.
Мама, дружина, донька і сестра плачуть, вмовляють припинити. Щодня сотні дзвінків, смс, повідомлень на електронну пошту і у Facebook, в яких люди просять не голодувати. Дорогі мої, не бійтесь. Я сильний, витримаю. Треба будь-якою ціною довести владі, що ми не змиримось з фальсифікації ми на виборах. І найголовніше – треба підтримати героїчний вчинок Юлії Тимошенко, яка і в тюрмі продовжує відчайдушну боротьбу із бандитським режимом
4 день.
На радість своєї сім'ї та прихильників я припинив голодування. Нагадаю, ми разом з Юлією Тимошенко голодували на знак протесту проти фальсифікацій на виборах. Вчора німецькі лікарі таки-вмовили Юлю щось з'їсти, адже її стан критичний. Ще трохи – і вона могла б померти. Юлія Тимошенко – це героїчна жінка, яка готова на все, щоб здолати мафію, яка сьогодні захопила владу. На межі життя і смерті вона таким відчайдушним протестом показала всьому світу, що Україна не зламається, що наші люди мають гідність і ніколи не будуть покірними рабами регіоналів.
Дуже здивований, що ніхто, крім мене, не підтримав радикальну акцію Юлії Тимошенко. Сумно і гірко, що ці горе-опозиціонери, які називають себе вождями, виявились такими нікчемами і слабаками. Вони мало того, що не підтримали Юлин протест – вони її зрадили, фактично визнавши результат виборів, сфальшований регіоналами.
Відходити від голодування буду поступово. Дуже хочеться добре попоїсти, але ще не можна, щоб у організму не було шоку від великої кількості їжі після голоду. Їм потрошки, дружина готує дієтичні страви, п'ю теплу воду з лимоном.

Ваш Олег ЛЯШКО,
Лідер Радикальної партії,
Народний депутат України
http://www.liashko.ua/
http://rpl.kiev.ua/
 Loading...


Loading...
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
A  Размер шрифта  
 
Loading...
Погода, Новости, загрузка...

СЮЖЕТ ДНЯ
Боевики бомбят Луганск: разрушены дома, больницы, детсады В Луганске террористы продолжают атаковать жилые районы. В результате обстрелов разрушено здание детской больницы и садика, а также жилые дома. Кроме того, в Луганской области близ села Макарово террористы обстреляли рейсовый автобус. В результате 4 человека погибли, еще 3 получили ранения.
Горловку обстреливают из «Градов» и авиации Центр Горловки обстреляли из установок «Град». Основной удар пришелся по улицам Беспощадного, Остапенко и поселку Короленко, где пострадали дома, а в квартирах повылетали окна. Позже был произведен авиаудар по зданию городского управления милиции, в котором располагался один из штабов группы террориста Игоря Безлера («Беса»).
Порошенко заявил, что Украине есть чем защищать страну Президент Украины Петр Порошенко заявил, что в Украине значительно вырос уровень качества оснащения бойцов. По его словам, на вооружение армии переданы танки, современные БТР, новейшие бронированные машины КУГУАР.
Loading...
Loading...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

Спіймали жирного сепаратиста 27.07.2014 | 21:39

Олег Ляшко,Народний депутат України

У протистоянні з ворогом (доповнюється) 27.07.2014 | 20:21

Олег Ляшко,Народний депутат України

Я згоден з вашою думкою Вова Мацокін! 27.07.2014 | 18:54

Дмитро Беспалий,правозахисник, громадський діяч

До Дня Хрещення Русі 27.07.2014 | 11:35

Наталя Грудiнiна,учитель

Музейники шефствують над базою Нацгвардії 26.07.2014 | 23:17

Віктор Тригуб,редактор журналу Музеї України

Такая политика растопит любой лёд 26.07.2014 | 22:09

Евгений Абрамов,менеджер - экономист

Если в кране нет воды, значит…? 26.07.2014 | 16:36

Оксана Микулина,медиа-эксперт

Разборки олигархов в бывшей Украине: кто срывает банк?.. 26.07.2014 | 13:27

Павел Основянский,политолог

Страна на краю пропасти 26.07.2014 | 13:20

Павел Основянский,политолог

Пані Шамрай, я не стану черговим "трупом" у Вас під ногами! 26.07.2014 | 12:09

Дмитро Беспалий,правозахисник, громадський діяч

Щиро співчуваю мешканцям Ізюмського району (Харківщина) 26.07.2014 | 12:05

Дмитро Беспалий,правозахисник, громадський діяч

Прозрение? 26.07.2014 | 07:31

Феодор Романов,Аналитика

Генератор бази Третього Рейху і досі працює? 26.07.2014 | 02:28

Віктор Тригуб,редактор журналу Музеї України

Дідусь, який присвятив себе людям 25.07.2014 | 17:01

Matvey Rogov,студент

Рабочий быт - по европейским стандартам 25.07.2014 | 16:59

Дмитрий Шилин,Журналист
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
Отмена