ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ     УКР РУС
  КОНТАКТЫ | РЕКЛАМА НА НБН | КАК ОТКРЫТЬ БЛОГ НА НБН | РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ | RSS     
904         21:00 | 21.11.2017    

Турсезон на Запоріжжі пройшов вдало! – В.Мороко

 

Незважаючи на продовження антитерористичної операції, Запорізька область цього року вперше вийшла на ті туристичні показники, які були ще до війни.

Підсумки проведення туристичного та курортно-оздоровчого сезону 2017 року підбито під час засідання регіональної ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при обласній державній адміністрації, яке відбулося під керівництвом директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислава Мороко.

- Незважаючи на продовження антитерористичної операції, Запорізька область цього року вперше вийшла на ті туристичні показники, які були ще до війни. Люди їдуть відпочивати туди, де почувають себе безпечно. Так, протягом літньої кампанії на курортах регіону кількість злочинів знизилася на 22-24% порівняно з минулим роком, також удвічі зменшилася кількість загиблих на воді. Цього вдалося досягти завдяки посиленим заходам безпеки. Протягом року були проведені інформаційні тури до Бердянська та «Золотої Скіфії». Цей напрямок буде розвиватися та має набути не лише регіонального, а й всеукраїнського масштабу. Запорізький регіон виходить і на міжнародний рівень туризму. У квітні 2018 року на запорізьку землю з ознайомчою екскурсією завітають представники Марокко з Африки. Запорізький регіон має всі можливості стати туристичною перлиною, яка буде відома далеко за межами України, – зазначив посадовець.

Наразі для задоволення потреб в оздоровленні та відпочинку жителів і гостей Запорізької області на території регіону знаходиться понад 550 закладів тимчасового розміщення, серед яких: 425 баз відпочинку, 32 заклади готельного типу, 27 оздоровчих центрів та комплексів, 21 санаторно-профілакторний заклад, дев’ять пансіонатів, вісім туристичних притулків, 25 дитячих таборів. У ряді районів області функціонують садиби сільського (зеленого) туризму загальною кількістю 36. До послуг відпочивальників – більше тисячі культурно-дозвіллєвих закладів: театрів, музеїв, заповідників, бібліотек, клубів, а також понад 9 тисяч об’єктів культурної спадщини.

У всіх музеях та національних заповідниках постійно відкриваються нові виставки, проводяться оглядові та тематичні екскурсії, розраховані на різні вікові категорії. За станом на 01.11.2017 провідні туристичні об’єкти регіону відвідали: Національний заповідник «Хортиця» – 123,184 тисячі осіб, (119,607 тисячі у 2016 році) та проведено 3109 екскурсій; Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила» – 44,5 тисячі осіб( 38 тисяч у 2016 році) та проведено 486 екскурсій.

На приморських територіях області діють сучасні розважальні центри: аква- та луна-парки, дельфінарії, зоопарк, акваріум, кінний театр, спортивні та дитячі майданчики тощо.

У районах області активно використовуються створені з урахуванням об’єктів природно-заповідного фонду та історико-культурних об’єктів туристично-екскурсійні маршрути. На сьогодні їх більше 50.

З метою збільшення туристичних потоків та поляризації відпочинку в регіоні Департаментом спільно із Запорізьким обласним краєзнавчим музеєм проведено туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя». Захід відвідали туроператори, турагенти, готельєри, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійних асоціацій з Волинської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської та Харківської областей. На фестивалі було презентовано нові туристичні маршрути та об’єкти, заклади культури, готелі, бази відпочинку, пансіонати тощо. Інформаційний тур до м. Бердянськ дав змогу працівникам туристичного бізнесу краще ознайомитися з базами відпочинку, що позитивно відобразилося на чисельності відпочивальників у цьому сезоні. Інформаційний тур «Золота Скіфія» за участю туристичного бізнесу та представників сфери туризму районів та міст області відкрив туристичні об’єкти Чернігівського району. На туристичній виставці «Гостинне Запоріжжя» були представлені туристичні перлини Запорізького краю, зелені садиби, пізнавальний туризм, етнотуризм, екстремальний туризм. Для популяризації місцевих туристичних брендів «Запоріжжя туристичне», «Запоріжжя курортне», «Запоріжжя фестивальне» регіональний туристичний продукт постійно представляється на всеукраїнському та міжнародному рівнях: на Міжнародній виставці UITT-2017, туристичному фестивалі у м. Одеса, на туристичній виставці «Харківщина – туристичні відкриття», на центрально-українському музейно-туристичному фестивалі у м. Кропивницькому, Міжнародній туристичній виставці «Турєвроцентр -Закарпаття» у м. Ужгород, на міжнародній виставці «Міжнародний тур-салон Україна 2017» у м. Київ.

Сайт ЗОДА
 
A  Размер шрифта  
Loading...
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатрах Украины
Загрузка...
СВЕЖЕЕ В БЛОГАХ

У Чехії заборонили збирати кошти для бойовиків "ЛДНР" 16.01.2018 | 21:45

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Як Росія і бойовики ЛДНР можуть зірвати обмін полоненими 12.01.2018 | 20:23

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Німецький гамбіт для України 10.01.2018 | 20:40

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Тихе життя "Музеїв України" 31.12.2017 | 12:36

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Візантійська практика Москви, або Чому Кремль погодився на обмін полоненими 29.12.2017 | 20:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Миротворча місія - це замороження конфлікту на Сході України, а не його вирішення. 24.12.2017 | 14:00

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Гравитация побеждена! - К.Стасюк 23.12.2017 | 20:56

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Костянтин Стасюк готує презентацію 23.12.2017 | 04:24

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Виділення США військової допомоги Україні – піррова перемога 18.12.2017 | 17:37

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Вбивство Ципкалова, або секрет Полішинеля від МДБ ЛНР 13.12.2017 | 14:55

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чи об'єднаються "ЛНР" і "ДНР" 08.12.2017 | 19:29

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

"Заколот" у Луганську-це особиста поразка Суркова 04.12.2017 | 21:13

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Ю.Ярошенко: Минная проблема Донбасса 03.12.2017 | 07:07

Віктор Тригуб,редактор журналу "Музеї України"

Об'єднання ЛНР та ДНР не буде, або Як нове керівництво ЛНР кинуло Захарченка 02.12.2017 | 15:02

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"

Чому несподівану зміну влади в Луганську важко назвати заколотом 30.11.2017 | 14:43

Дмитро Снєгирьов,співголова ГІ "Права справа"
ДРУЗЬЯ ОНЛАЙН

 
 
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Чтобы подписаться на рассылку новостей
и блог-постов портала НБН,
введите адрес электронной почты.
  
ОК
title
Text
Имя кнопки
ВЫ НЕ АВТОРИЗИРОВАНЫ
Не зарегистрированы?  Регистрация
ОШИБКА СОХРАНЕНИЯ ТЕКСТА
Произошла ошибка сессии.
Пожалуйста, введите Ваш логин и пароль.
 
СМЕНА ПАРОЛЯ
Старый пароль:
Новый пароль:
 Введите 6 и более символов
Новый пароль еще раз:
Отправить
 
Отмена
title
Отправить запрос
 
Отмена