Кислиця відповів, чи дійсно Трамп хоче залишити проблему війни в Україні європейцям

Заступник глави Міністерства закордонних справ України Сергій Кислиця прокоментував зміну риторики президента США Дональда Трампа щодо війни.

Сергій Кислиця

Фото – unian.net

Кислиця в інтерв’ю німецькому виданню Spiegel закликав сприймати серйозно заяви президента США щодо перемоги України у війні та деокупації всіх її територій, адже за цими словами стоїть глава найпотужнішої держави у світі, пише «НБН».

Дипломат вважає, що в главі Білого дому відбулися глибші зміни, ніж здається на перший погляд – за останні півроку деякі речі були ретельно проаналізовані. За його словами, ймовірно, американський лідер усвідомив, що кремлівський диктатор намагається маніпулювати Вашингтоном.

Заступник керівника МЗС України вважає, що Трамп міг зрозуміти те, дивлячись на послідовну реакцію Москви на «захопливі пропозиції» Білого дому, серед яких було фактичне визнання російського статусу Кримського півострова. Однак глава Кремля зовсім не оцінив це.

Колишній постпред України при ООН також не вважає, що лідер американців хоче залишити проблему війни в Україні європейцям. Кислиця переконаний, що у Вашингтоні не можуть просто забути про вторгнення РФ, окрім того, Штати ніколи не приховували, що Європа несе основну відповідальність за ситуацію.

Як повідомлялося, Таджикистан прийняв російського лідера з почестями замість його арешту за ордером МКС.

Exit mobile version