Мессі спілкувався з Гвардіолою на предмет трансферу в “Манчестер Сіті”, – ЗМІ

Ліонель Мессі і Хосеп Гвардіола

Капітан “Барселони” Лінеліь Мессі після своєї заяви про намір покинути “Ноу Камп”, почав пошуки нового клубу.

У зв’язку з цим, 33-річний аргентинець зв’язався зі “своїм вчителем” – Хосепом Гвардіолою, повідомляє Marca.

Аргентинський футболіст поінформував головного тренера “Манчестер Сіті” про свою ситуацію в таборі “Барселони” і запитав його, наскільки “городяни” можуть розраховувати на його послуги.

🔥 MESSI HA TRUCAT A GUARDIOLA!🎙️ @XaviCampos:🔊 "Fa uns dies, Messi es va posar en contacte amb Guardiola per fitxar pel Manchester City"🔊 "Vol marxar per continuar guanyant títols, a un futbol de primer nivell"🔊 "El City té 300M€ per gastar en reforços"#ClubMitjanit pic.twitter.com/zEwa6IrLNW

— Club de la Mitjanit (@ClubMitjanit) August 25, 2020

Нагадаємо, новий тренер каталонців Рональд Куман в очній бесіді з Лео сказав аргентинцеві, що у нього не буде в команді ніяких привілеїв. Після “блаугранас” запропонували Мессі довічний контракт.

По материалам: lb.ua

Exit mobile version