Число громадян України в Німеччині за період вторгнення РФ суттєво збільшилося – Tagesschau

Сотні тисяч українців переїхали до ФРН із лютого минулого року, і це спричинено виключно агресією Російської Федерації.

Біженці з України

Фото - dw.com

Про те, як зросла кількість українців у Німеччині за час протистояння нашої країни діям РФ, пише «НБН», спираючись на дані статистики, опубліковані місцевим виданням «Tagesschau».

Зокрема, за 2022 рік, у Німеччині зафіксували в’їзд приблизно 1,1 мільйона іммігрантів з нашої країни, інформує Федеральне статистичне управління у Вісбадені, ґрунтуючись на попередньому спеціальному оцінюванні.

За минулі місяці минулого року, до ФРН не лише приїхали люди з регіонів, де ведуться бойові дії, а й виїхала назад певна кількість українців. Відповідно до статистики за 2022-й рік, зафіксовано «чисту імміграцію» з нашої країни в 962 000 осіб.

Таким чином, «чиста імміграція» з України до Німеччини за минулий рік стала вищою у 7 разів, ніж аналогічна притока біженців із Сирії, Афганістану та Іраку сукупно за період з 2014-го до 2016-го року.

Зазначимо, що у Берліні очікується проведення спеціальної зустрічі, скликаної Міністерством внутрішніх, з метою обговорення з органами місцевого самоврядування ситуації щодо розміщення біженців у регіонах Німеччини.

Тим часом у «Німецькій асоціації міст» повідомляли, що планують анонсувати на цьому з’їзді введення інших правил розподілу людей по населених пунктах, через нову хвилю біженців, і наполягатимуть на сприянні Туреччини та Сирії (приплив викликаний недавнім катастрофічним землетрусом у цих країнах).

Раніше ми писали, в якій ситуації Білорусь може приєднатися до російської агресії.

Exit mobile version