Соціологічна група «Рейтинг» 23-26 грудня 2022 року провела опитування 2000 людей по всій Україні, щоб дізнатися, як повномасштабна війна вплинула на зайнятість громадян, інформує «НБН».
Результати дослідження показали, що наприкінці минулого року серед тих респондентів, які мали роботу до війни, 40% працювали у звичайному режимі, 17% опитаних працювали частково чи віддалено. Водночас, 8% українців змогли знайти нову роботу, а 33% – не працювали.
Крім того, з початку війни у 30% громадян рівень доходів значно зменшився, у 17% – трохи зменшився, практично всі доходи втратили 10% респондентів. 36% опитаних повідомили, що рівень їх доходів майже не змінився, а у 6% українців збільшився, незважаючи на події в країні.





