Про те, що цього ранку, 12-го жовтня, київські правоохоронці отримали інформацію про збройне вторгнення невідомого в приміщення місцевого бізнес-центру, після чого на місце події відправили спецпризначенців «КОРДу», пише «НБН», посилаючись на офіційний Facebook-акаунт МВС України.
Згідно з оприлюдненими відомостями, чоловік зі зброєю загрозливо висловився в бік охоронців бізнес-центру, змусивши їх вийти з будівлі. Свої наміри зловмисник підкріпив кількома хаотичними пострілами, а також спробував встановити «розтяжку» біля входу, щоб поліція не змогла здійснити екстрений штурм.
Утім, бійцями «КОРДу» зловмисника вже знешкоджено після проведення недовгих переговорів, і, на щастя, постраждалих немає.
Раніше ми писали про те, що спецпризначенці Генштабу РФ готують диверсії в прикордонних районах Сумської області.
