Скільки українців вважають Зеленського причетним до корупції в енергетиці – соцопитування

Соціологи з’ясували, скільки українців вважають, що президент Володимир Зеленський причетний до корупційних «схеми Міндіча».

Володимир Зеленський

Фото – president.gov.ua

За результатами опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis, проведеного з 12 по 18 грудня, 38,9% жителів України вважають, що Зеленський причетний до «схеми Міндіча», пише видання «НБН».

Водночас 29,3% громадян переконані, що глава держави знав про корупцію в своєму оточенні, однак безпосередньої участі в цих оборудках не брав. 18,8% учасників дослідження вірять, що український лідер нічого не знав про «схеми Міндича» в енергетиці та не причетний до них. 13,1% респондентів не змогли відповісти на запитання.

30,1% українців заявили, що гарант повинен нести повну відповідальність за корупцію, яку викрили НАБУ та САП, 28,4% респондентів переконані, що Зеленський повинен нести політичну відповідальність та не може вдруге змагатися за президентське крісло. 30% опитаних зазначили, що докази причетності глави держави до «схеми Міндіча» відсутні, тому він може йти на другий термін. 11,6% громадян не змогли дати відповідь на це питання.

Як повідомлялося, нове соцопитування російського «Левада-Центру» показало найнижчий показник прихильників війни в РФ за весь час повномасштабного вторгнення.

Exit mobile version