Про те, що подібними вищеописаними діями Росія не припиняє спроб створити союз на противагу країнам Заходу, розвиваючи 2-сторонні відносини не лише з Китаєм, а й з Іраном чи Північною Кореєю, пише «НБН», посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW).
Зокрема, держава-терорист інтенсифікувала відносини з КНДР, отримавши від неї вантажі з «балістикою» і артбоєприпасами в обмін на можливість співпраці в технологічній сфері. Також, посол РФ у КНР Ігор Моргулов зустрівся з главою місцевого інформагентства Сіньхуа Фу Хуа, з метою обговорити всебічну співпрацю в медіапросторі.
Крім цього, 19-го березня кремлівський тиран Володимир Путін у телефонному режимі обговорив з іранським лідером Ебрагімом Раїсі налагодження тіснішої співпраці між державами. Йдеться про «стабілізацію» Південнокавказького регіону, наприклад, обстановки у Вірменії та Азербайджані.
Аналітики ISW резюмували — наміри Москви зміцнити політичні та дипломатичні 2-сторонні відносини з Пекіном, а також посилення ідентичних стосунків з Тегераном і Пхеньяном у військових цілях, свідчить про формування того самого «блокового мислення», нібито для «врівноваження Заходу».
Раніше ми писали про те, що в ISW розповідали, що стоїть за атакою на військову частину в Тирасполі.