Він взагалі-то артист – Лавров відзначився абсурдною заявою про відмову Зеленського від переговорів

Керівник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров видав безглуздий коментар щодо відмови українського президента Володимира Зеленського від переговорів із кремлівським диктатором Володимиром Путіним.

Сергій Лавров

Сергій Лавров. Фото - ru.armeniasputnik.am

Україна офіційно відмовилася від переговорного процесу з країною-окупантом, доки її президентом залишається Володимир Путін, Зеленський підписав відповідний указ. Проте кремлівські чиновники не перестають сподіватися на те, що Київ передумає та погодиться на умови Москви, інформує «НБН».

Як повідомляють російські ЗМІ, глава МЗС РФ Сергій Лавров вірить у те, що український лідер може «забути» про своє рішення не вести діалог із країною-окупантом та її диктатором.

На думку російського дипломата, позиція Зеленського нібито може змінитись від того, що йому накажуть на Заході. Міністр закордонних справ припускає, що глава України скаже «є» на «наказ» Вашингтона чи Лондона, а потім вигадає, як пояснити ситуацію і не втратити обличчя.

«Він взагалі-то артист», – зневажливо зазначив керівник російського МЗС.

Зазначимо, що після масованої ракетної атаки Росії на українські міста у понеділок, 10 жовтня, спікер кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заговорив про можливість проведення переговорів.

Exit mobile version