Хто причетний до повстання Пригожина та “вагнерів”: голова РНБО Данілов назвав несподівані імена

Голова Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов розповів про те, хто міг бути причетним до організації заколоту Євгена Пригожина проти російської влади.

Данілов

Фото - UAinfo

Про це повідомляє “НБН” з посиланням на заяву Олексія Данілова виданню “Радіо НВ“.

Зі слів глави українського Радбезу стає відомо, що до організації заколоту “вагнерівців” проти російської влади був причетний не лише Євген Пригожин, а й інші особи, адже у нього, за словами Данілова, були спільники. Він вважає, що цілком можливо, що допомогти Пригожину в організації повстання міг самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, а також зрадник України політик Віктор Медведчук.

Якщо розглядати варіант із Лукашенком, то тут Данілов зазначає хитрість білоруського диктатора, який здатний зробити практично будь-що.

“Він дуже хитрий і безпринципний. Я не виключаю, що він може цей самий заколот і очолити та допомагати “вагнерівцям”. Не все так просто в Білорусі”, – сказав секретар РНБО.

Якщо ж взяти до уваги Віктора Медведчука, то тут варто зазначити, що бійці ПВК “Вагнер” під час бунту безкоштовно заправлялися та їли якраз на його заправках.

Раніше ми писали про ситуацію у Ростові.

Exit mobile version