Зеленського і Путіна ніколи не побачать за столом переговорів: Кулеба висловився щодо діалогу з Кремлем

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба запевняє, що президента Володимира Зеленського та кремлівського диктатора Володимира Путіна ніколи не побачать за одним столом.

Дмитро Кулеба

Фото – unian.net

В інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera глава зовнішньополітичного відомства України висловився щодо переговорного процесу між Києвом та Москвою, інформує «НБН».

За словами дипломата, діалог із Кремлем можливий лише за умови, що держава-терорист забере свої війська з усіх територій нашої країни. При цьому українська сторона не укладатиме домовленості з Путіним.

Кулеба пояснив, що російський диктатор не є партнером для переговорів після того, як він скоїв безліч серйозних злочинів, і ніхто ніколи не побачить його за одним столом із Зеленським.

Глава МЗС пояснив, що змусити Москву піти на переговори можна двома шляхами. За перший сценарій відповідає командування ЗСУ, завдання якого підштовхнути армію Путіна до відступу, давши зрозуміти, що краще поговорити, аніж воювати. Про другий варіант – дипломатію та діалог – піклується міністр закордонних справ, коли це можливо.

Нагадаємо, раніше спікер Путіна Дмитро Пєсков дав зрозуміти, що Кремль не має наміру йти на переговори з Києвом.

Exit mobile version