Зеленський заявив, що країни Заходу хочуть перемоги України без поразки РФ

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що колективний Захід хоче, щоб Україна «перемогла так, щоб Російська Федерація не програла». Президент стверджує, що союзники побоюються поразки держави-терориста.

Володимир Зеленський

Фото – rbc.ua

У п’ятницю, 17 травня, на зустрічі із представниками ЗМІ український лідер заявив, що західні країни побоюються поразки держави-терориста у війні, інформує «НБН» із посиланням на видання «РБК-Україна».

Як пояснив гарант, Захід хоче, щоб наша країна «перемогла так, щоб Російська Федерація не програла». За словами президента, таке завершення війни є непередбачуваним програшем та непередбачуваною політикою.

Глава держави наголосив, що «так воно не працює», додавши, що союзникам потрібно передати Києву все те, з чим Україна здобуде перемогу над агресором.

Нагадаємо, що днями під час зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном український лідер заявляв про необхідність посилення протиповітряної оборони нашої країни. Зокрема президент називав кількість ЗРК Patriot, необхідну для захисту Харківщини від ударів армії Путіна.

Exit mobile version