Буде парад цинізму, жовчі та брехні – Зеленський висловився про урочистості, які готує Росія на 9 травня

Український лідер Володимир Зеленський під час звернення до громадян у День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні висловився щодо параду в Москві.

Володимир Зеленський

Фото – president.gov.ua

У четвер, 8 травня, глава держави записав відеозвернення до українців на Хрещатику. Гарант зазначив, що, на жаль, три роки тому росіяни повторили все те зло на нашій землі.

За його словами, країна-агресорка кожне 9 травня показує «різницю між життям на майдані Незалежності та парадом страху на Червоній площі», інформує видання «НБН».

Український лідер зазначив, що завтра в Москві про звірства нацистів говоритиме організатор братських могил у Бучі, а про блокаду Ленінграда говоритимуть ті, хто влаштував блокаду Маріуполя. Путін поводитиметься так, ніби він особисто переміг цинізм, а не десятки країн-союзниць.

«Буде парад цинізму. Парад жовчі та брехні», – висловився Зеленський про урочистості у російській столиці, які відбудуться завтра.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що на парад 9 травня приїдуть лідери 26 держав та 3 невизнаних територій. Зокрема, до Москви вирушать глава Сербії Александр Вучич, словацький прем’єр Роберт Фіцо та китайський лідер Сі Цзіньпін.

Як повідомлялося, Пєсков заявив, що пропозиція Путіна щодо триденного перемир’я на честь свята залишається чинною.

Exit mobile version