Війна РФ проти України може стати переходом до Третьої світової – Зеленський

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що продовження російсько-української війни загрожує переходом до Третьої світової.

Володимир Зеленський

Фото – president.gov.ua

Президент в інтерв’ю угорському виданню Valasz Online відповів на запитання, скільки ще часу наша країна зможе чинити опір РФ. За його словами, не можна назвати жодних термінів, проте Україна хотіла б закінчити війну «вже вчора».

Зеленський зазначив, що світові лідери можуть думати про те, скільки ще витримають українці, проте від міжнародної спільноти потрібно інше – зупинити кремлівського диктатора Володимира Путіна, пише «НБН».

Глава держави пояснив, що для цього США потрібно запровадити нові санкції проти Російської Федерації, щоб стримати її економіку, а європейським союзникам – знайти спосіб вплинути на Китай.

Український лідер не радить сидіти та чекати, адже нинішня ситуація в нашій країні цілком може стати переходом до Третьої світової війни.

Також в інтерв’ю Зеленський прокоментував наративи та ЗМІ про те, що масовані обстріли України – це відповідь держави-терористки на спецоперацію СБУ «Павутина».

Exit mobile version