Слухайте всі Симоньян, вона це відчуває – політтехнолог пояснив, чому пропагандистка раптово почала видавати правду

Політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, чому риторика рупора путінського режиму Маргарити Симоньян перестала бути радикально войовничою, і вона почала видавати песимістичні заяви.

Маргарита Симоньян

Маргарита Симоньян. Фото – ria.ru

В інтерв’ю YouTube-каналу «Влада & Влащенко» політичний експерт прокоментував випадок, який описала Симоньян у своєму Telegram-каналі щодо рекомендації російського видавництва видавати збірку фронтової поезії без літери Z у назві, інакше жодна книгарня не візьме її на продаж, інформує «НБН».

Шейтельман зазначив, що є суттєва різниця між пропагандистами Кремля Володимиром Соловйовим та Маргаритою Симоньян. За його словами, якщо псевдожурналіст є гарним актором, то головний редактор RT – просто порожня людина.

Політтехнолог звернув увагу на те, що пропагандистка відчула проблеми та чесно повідомила про це. Вона відображає суть, а не форму, тож варто прислухатися до її слів.

«Слухайте всі Симоньян!» – закликав експерт, зазначивши, що рупор путінського режиму знає, що відбувається в РФ і відчуває це як «порожній таз, який відбиває відлуння».

Нагадаємо, що після звільнення Лимана від російських загарбників Симоньян почала дистанціюватися від Кремля. Пропагандистка спробувала переконати росіян, що вона нібито працює не на чиновників, а на благо народу.

Exit mobile version