Мобілізація в Москві та Санкт-Петербурзі: що заборонили висвітлювати росЗМІ про призов у цих містах

Мер Москви Сергій Собянін раніше оголосив про те, що в місті завершилася так звана часткова мобілізація. Однак насправді у російській столиці та в Санкт-Петербурзі призов до путінської армії триває, про що заборонили повідомляти ЗМІ РФ.

Мобілізація у Росії

Мобілізація у Росії. Фото – ria.ru

У Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомляють, що у Москві продовжують вручати повістки військовозобов’язаним за місцем проживання та роботи, інформує «НБН» із посиланням на сайт ГУР МОУ.

Влада РФ зупинила роботу «мобільних мобілізаційних пунктів» і заборонила військкомам влаштовувати «облави» на призовників у громадських місцях. Однак набирати військовозобов’язаних до армії Путіна все одно продовжують, що забороняють висвітлювати у ЗМІ.

Зокрема, керівники засобів масової інформації отримали «темники», в яких зроблено анцент на тому, що видання мають ігнорувати новини про «облави» у столиці та Санкт-Петербурзі.

Зазначимо, що раніше Telegram-канали опублікували низку фотографій вилову резервістів у Санкт-Петербурзі. Невідомі люди зі стопками повісток в руках у супроводі поліції блокували виходи з будинків для потенційних солдатів Путіна.

Exit mobile version