Гайдай озвучив позитивні новини з фронту у Луганській області

Керівник Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай поінформував про позитивні новини з фронту у регіоні. Зокрема, чиновник повідомив, над якою ділянкою ЗСУ вже практично встановили контроль.

Сергій Гайдай

Гайдай про ситуацію на Луганщині. Фото - liga.net

Як повідомляє «НБН», на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Гайдай розповів, що траса «Сватово-Кременна» вже практично контролюється Збройними силами України. При цьому він звернувся до товариства із закликом дочекатись офіційної інформації, яку озвучить Генеральний штаб Збройних сил української держави.

Дослівно із заяви Сергія Гайдая:

“Ми зараз ще не можемо конкретно озвучити назви якихось населених пунктів. Нехай краще це зроблять представники Генерального штабу ЗСУ. Однак можна сказати, що станом на поточний момент траса «Сватово-Кременна» майже під контролем українських захисників. Незважаючи на те, що зараз погана погода, постійно йдуть зливи, вже кілька днів до ряду, все одно є просування. Нехай невелика, але вона є”.

Також Сергій Гайдай закликав українців дотримуватися інформаційної тиші, а також очікувати на це повідомлення від Генерального штабу ЗСУ.

  Примітно, що трохи пізніше Сергій Черевий, представник східного угрупування військ Збройних сил України, підтвердив, що захисники Української держави взяли вищезгадану трасу під повний вогневий контроль.

 Раніше Сергій Гайдай вже анонсував певний поступ ЗСУ в Луганській області.

Exit mobile version