ВАКС заарештував колишнього народного депутата Пашинського: політик фігурує у справі на мільярд

Сьогодні вдень, двадцять шостого лютого. Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід колишньому народному депутату Верховної Ради України Сергію Пашинському у вигляді арешту на два місяці. При цьому ВАКС залишив право екснардепу нести заставу.

Пашинський

Фото - liga.net

Як інформує «НБН» із посиланням на засідання суду, слідчий суддя ВАКС застосувала до Пашинського покарання у вигляді тримання під вартою до двадцять п’ятого квітня поточного да. Також йому надали можливість заплатити заставу в розмірі 272,5 млн. гривень.                                               

Якщо Пашинський таки внесе заставу, то він буде зобов’язаний виконувати покладені на нього суддею зобов’язання, а саме:                 

— прибувати за кожним викликом детектива, прокурора та суду;          

— не виїжджати з Києва та Київської області без дозволу детектива, суду і прокурора;

 — повідомляти детектива, прокурора, а також суд про зміну місця проживання та роботи;

— всіляко утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у цій справі, а також свідками;

— здати всі закордонні паспорти на зберігання до відповідного органу;

— носити електронний браслет.

Примітно, що це рішення може бути оскаржене до Апеляційної палати.

Як відомо, дванадцятого лютого було оприлюднено інформацію про те, що ексдепутату Сергію Пашинському було повідомлено про підозру в заволодінні нафтопродуктами, вартістю в 967 мільйонів гривень, які було заарештовано у справі власника так званої групи «Східно-Європейської паливно-енергетичної компанії».

Нагадаємо, раніше Пашинський повідомив, хто саме вчинив розстріл активістів на Майдані.

Exit mobile version