Терехов розповів про настрої жителів Харкова на тлі повідомлень щодо наступу окупантів

Мер Харкова Ігор Терехов розповів про настрої жителів міста на тлі повідомлень західних аналітиків та заяв росіян про майбутній повторний наступ путінських окупаційних сил на обласний центр.

Харків

Фото – objectiv.tv

В ефірі телеканалу «Ми – Україна» міський голова заявив, що заяви щодо повторного наступу армії країни-агресора на Харків мають коментувати представники ЗСУ, інформує «НБН».

Проте, за словами чиновника, ЗС РФ із початку повномасштабної війни намагалися захопити обласний центр і всю нашу країну, проте їхні плани провалилися. Терехов упевнений, що Сили оборони гарно підготовлені до атак росіян і зможуть відстояти і Харків, і Україну.

Мер розповів, що повідомлення щодо можливого наступу російських загарбників на місто не налякали жителів Харкова. Частина людей виїхала з обласного центру на Великдень, коли окупанти обстрілювали місто, проте після свят повернулася.

Нагадаємо, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк підтвердив, що «друга армія світу» має план захоплення Харкова та Сум. Генерал також вказав на регіон, який армія Путіна має намір окупувати після Донбасу.

Exit mobile version