Наступ окупантів на Харківщині пов’язаний із політикою західних партнерів України – ISW

У вашингтонському Інституті вивчення війни заявили, що наступ російських окупаційних сил у Харківській області пов'язаний із політикою західних союзників України.

Російські окупанти

Фото – ria.ru

В аналітичному матеріалі ISW зазначається, що наступ ЗС РФ на Харківщині пов’язаний із негласною політикою західних партнерів Києва, згідно з якою Сили оборони України не можуть використовувати зброю союзників для завдання ударів по військових цілях на території країни-агресора, інформує «НБН».

Американські експерти повідомляють, що путінські окупаційні сили намагаються оточити Вовчанськ. Росіяни наближаються до міста через села Бугруватка, Стариця, Ізбицьке та Вовчанські Хутори.

Як пишуть в ISW, захоплення будь-якого з цих населених пунктів переріже наземні лінії зв’язку з Вовчанськом для ЗСУ та зробить інші лінії зв’язку важливішими для оборони міста.

Також армія Путіна націлилася на мости в районі населеного пункту, щоб ізолювати захисників, які тримають оборону у Вовчанську, від інших районів.

Аналітики звернули увагу на слова військового оглядача Костянтина Машовця, який заявив, що Вовчанськ – основний напрямок наступу ЗС РФ на півночі Харківщини. Ворог має намір обійти населений пункт із півдня та південного заходу.

За словами експерта, близькість міста до кордону з державою-терористом дає окупантам багато можливостей – швидку доставку палива та зброї на фронт. «Невелике плече доставки» дозволить росіянам забезпечити стабільну вогневу підтримку без переміщення артилерії.

Раніше в ISW назвали головний фактор, який може призвести до поразки загарбників у Харківській області.

Exit mobile version