У Пентагоні пояснили, чому HIMARS не увійшли до нового пакету військової допомоги Україні

Заступник голови Пентагону Колін Каль озвучив причини, через які Сполучені Штати Америки не передають Києву багато реактивних систем залпового вогню HIMARS.

РЗСВ HIMARS

РЗСВ HIMARS. Фото – flickr.com

HIMARS використовуються для нанесення точкових ударів по ворогові, тому в США вважають, що ЗСУ не потрібно постачати безліч таких РСЗВ, а варто безперервно відправляти до них снаряди, інформує «НБН» з посиланням на «УНІАН».

За словами заступника голови Пентагону, Україна отримала 16 реактивних систем залпового вогню HIMARS, що насправді досить багато. Каль додав, що така кількість РЗСО є достатньою для ефективної боротьби з окупантами, крім того, Великобританія та ФРН пообіцяли відправити українським захисникам по три схожі на HIMARS системи – M270 та MARS II.

Представник Пентагону повідомив, що у новому пакеті військової допомоги від США Київ отримає високоточні снаряди GMLRS для HIMARS з дальністю 70 кілометрів. Він додав, що Америка має забезпечити безперервне постачання ЗСУ цими боєприпасами, удари якими дозволяють сповільнити наступ путінських військ.

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов розповів, як HIMARS змінили хід війни. Глава ГУР звернув увагу на поведінку окупантів.

Exit mobile version