Трамп оскандалився заявою про окуповані території України: що екс-глава США пропонує Києву

45-й президент США Дональд Трамп зробив новий скандальний вислів про війну в Україні. Американський політик розповів про своє бачення завершення бойових дій.

Дональд Трамп

Фото – ria.ru

В інтерв’ю агентству Reuters колишній глава Сполучених Штатів Америки заявив, що, можливо, Києву доведеться поступитися Російській Федерації захопленими українськими територіями, щоб війна закінчилася, інформує «НБН».

За словами скандального політика, українці, які активно захищають свою землю, «заслужили на великий кредит» і могли б залишити собі більшу частину територій. Трамп вважає, що такий сценарій влаштує Москву.

Екс-президент Америки додав, що зараз немає правильного посередника чи учасника переговорів України та РФ, наголосивши, що Вашингтон має «укласти мир» між Києвом та Москвою.

Також Трамп не вважає за потрібне обговорювати звинувачення Путіна у військових злочинах, висунутих МКС, оскільки ця тема нібито не дасть домовитися і досягти миру.

Зазначимо, що відмовляється вважати главу Кремля військовим злочинцем й глава уряду Угорщини Віктор Орбан. За його словами, арешт диктатора «завадить перемир’ю».

Exit mobile version