Скільки росіян підтримали б рішення Путіна завершити війну проти України: результати соцопитування

Більшість громадян країни-агресора продовжують підтримувати дії окупантів в Україні, при цьому вони не виступлять проти, якщо кремлівський диктатор Володимир Путін вирішить завершити так звану «СВО». Про це свідчать результати соціологічного дослідження.

Володимир Путін і росіяни

Фото – rbc.ru

З 19 по 25 жовтня російська недержавна дослідницька організація «Левада-Центр» опитала 1607 громадян РФ. Результати дослідження показали, що більшість респондентів продовжують підтримувати дії путінських окупаційних сил в Україні – 76% і лише 16% виступають проти «СВО», інформує «НБН».

На думку 62% опитаних, так звана «спецоперація» в Україні просувається успішно, 21% росіян не бачить успіхів окупантів. При цьому 56% громадян вважають, що настав час розпочинати мирні переговори, у той час, як 37% виступають за продовження бойових дій.

Що цікаво, якби Путін ухвалив рішення щодо завершення війни проти України, його підтримали б 70% респондентів. При цьому якби диктатор вирішив припинити конфлікт і повернути під контроль Києва тимчасово окуповані території, його намір схвалили б лише 34% опитаних.

Нагадаємо, соцопитування КМІС показало, чи змінилася кількість українців, які готові піти на територіальні поступки РФ.

Exit mobile version