Підтримка надання військової допомоги Україні серед американців зросла до максимуму – соцопитування

Серед жителів США підтримка надання військової допомоги Україні зросла до максимуму, що підтверджують результати соціологічного дослідження.

США

Фото – АР

Результати соцопитування Gallup, проведеного з 3 по 11 березня, показали, що через три роки повномасштабної війни в Україні 46% жителів США вважають, що Вашингтон робить недостатньо для допомоги Києву. Торік у таких респондентів було 30%, а у серпні 2022-го – 38%.

Водночас, 30% американців вважають, що Штати роблять занадто багато для України, а 23% опитаних переконані, що їй надають необхідну кількість допомоги, пише видання «НБН».

Також дослідження показало, що 53% американців виступають за підтримку України в деокупації її територій, навіть якщо це вимагатиме тривалої участі США. 45% респондентів вважають, що війну потрібно закінчувати якнайшвидше, навіть якщо доведеться поступитися РФ захопленими регіонами.

Крім того, 79% опитаних стурбовані тим, що Кремль може порушити умови будь-якої мирної угоди, при цьому 26% учасників дослідження переживають, що такий крок може бути з боку України.

64% жителів США заявили, що Вашингтон має передати Києву додаткову військову допомогу та зброю, якщо Москва порушить умови домовленостей.

Раніше соцопитування показало, скільки французів більше не вважають Штати союзником своєї країни.

Exit mobile version