Лавров натякнув, що РФ не має наміру підписувати мирну угоду з Зеленським

Глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров натякнув, що Москва не має наміру підписувати мирну угоду з українським лідером Володимиром Зеленським.

Сергій Лавров

Фото – rbc.ru

Керівник російського зовнішньополітичного відомства на тлі переговорів делегацій Києва та Москви у Стамбулі знову заговорив про «нелегітимність» українського президента, інформує видання «НБН» із посиланням на пропагандистське агентство «ТАСС».

За словами міністра, «питання легітимності» глави сусідньої держави матиме принципове значення, коли дійде до підписання мирної угоди. Фактично путінський дипломат дав зрозуміти, що російська сторона не сяде за стіл переговорів із Зеленським.

Зазначимо, що днями в МЗС РФ заявили, що для підписання меморандуму, який може призвести до договору про мир, українці мають обрати іншого президента або відправити на підписання документа спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Як повідомлялося, у Держдумі Росії знову заговорили про «незаконність» розпаду СРСР. В Інституті вивчення війни пояснили, що стоїть за такими заявами керівництва РФ.

Exit mobile version