• Про портал
  • Редакційна політика
  • Редакція
  • Стати блогером
  • Контакти
Неділя, 12 Жовтня, 2025
  • Login
Національний Банк Новин
  • Політика
  • Суспільство
  • Економіка
  • За кордоном
  • Спорт
  • Технології
  • Здоров`я
  • Блоги
  • Ще
    • Відпочинок
    • Культура
    • Різне
Нет результатаNo Result
Посмотреть все результатыView All Result
Національний Банк Новин
  • Політика
  • Суспільство
  • Економіка
  • За кордоном
  • Спорт
  • Технології
  • Здоров`я
  • Блоги
  • Ще
    • Відпочинок
    • Культура
    • Різне
Нет результатаNo Result
Посмотреть все результатыView All Result
Національний Банк Новин
Нет результатаNo Result
Посмотреть все результатыView All Result
  • Редакция
  • Реклама
  • Контакты
  • О портале
  • Редакционная политика
Главная Общество (РОС.)

Рашисти втратили “Орск”: ЗСУ руйнують військову логістику окупантів

Напередодні в телевізійних сюжетах на каналах російських пропагандистів повідомлялося про те, що до порту окупованого міта Бердянськ зайшов великий десантний корабель «Орск» із вантажем бронетранспортерів на борту. 

Дмитро Снєгирьов Дмитро Снєгирьов
24/03/2022
in Общество (РОС.)
47 0
0
війна

ЗСУ руйнують військову логістику окупантів. Фото - theukrainians.org

147
ПРОСМОТРОВ

“У порту Бердянська вирує робота. Кораблі Чорноморського флоту відкрили навігацію в Азовському морі. Тепер доставка вантажів та військової техніки російському угрупованню на цьому напрямку займатиме набагато менше часу. Великий десантний корабель Чорноморського флоту «Орск» – перший бойовий корабель Росії, що зайшов у порт Бердянська, і зайшов він сюди не просто так, а за прямим призначенням – доставив техніку”, – повідомлялося у сюжеті.

За інформацією російських пропагандистів, Їх розвантажували за допомогою портових кранів. Примітно, що для розвантаження бронетехніки окупантам довелося залучати завезений персонал.

Завезена російська військова техніка мала бути залучена для наступу на позиції ЗСУ.

Варто зауважити, що ВДК на кшталт «Орск» можуть взяти на борт до 20 танків або до 40 бронетранспортерів.

Примітно, що знищений у порту Бердянська великий десантний корабель «Орск» міг приймати участь у анексії Криму 2014 року. Зокрема, командир корабля Сергій Скворцов був нагороджений медаллю “за повернення Криму”.

Країна-окупант наразі використовує інфраструктуру порту Бердянськ, як логістичну базу для власних кораблів. Зокрема і тих, які обстрілювали Маріуполь. 

15 березня у порт зайшли два сторожові кораблі Росії із затертими розпізнавальними знаками. Вони стоять на п’ятому причалі.

Бердянський порт — єдиний в Запорізькій області і один з двох азовських портів України (разом із Маріупольським). У розпорядженні Бердянського порту перебуває робоча територія площею близько 275 тис. м², 9 торгових причалів і один причал для риболовецьких суден. Порт здатний приймати судна з осадкою до 8 метрів і довжиною до 205 метрів.

Нагадаю, як повідомлялося раніше, в окупованому російськими загарбниками порту Бердянська знищено великий десантний корабель «Орск» ЧФ РФ. 

Мешканці окупованого Бердянська повідомляють про два потужні вибухи в порту, що пролунали о 6:40. 

Крім того, за інформацією з місця подій, пошкоджено ще два кораблі окупантів, знищено резервуар на 3000 тонн палива. Пожежа перекинулась на склад боєприпасів ворога.

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми-під надійним захистом наших військових.

Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

Поделиться11Tweet7ПоделитьсяОтправить
Пенсіонери.
Економіка

Коли дружина може отримати пенсію чоловіка: роз’яснення щодо умов і розмірів виплат у 2025 році

12/10/2025
Закордонний паспорт.
Важливе

ЄС запроваджує нову систему контролю на кордонах: що зміниться для українців із 12 жовтня

12/10/2025
Гороскоп.
Суспільство

Гороскоп на тиждень, 13–19 жовтня: що приготували зірки для всіх знаків зодіаку 

12/10/2025
Нет результатаNo Result
Посмотреть все результатыView All Result
Подписаться на НБН в Telegram Стать блогером на НБН
Національний Банк Новин

  • Про портал
  • Редакційна політика
  • Редакція
  • Стати блогером
  • Контакти

2011-2025. Національний Банк Новин. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "НБН". Для інтернет-видань обов'язкове пряме, активне, відкрите для пошукових систем гіперпосилання на nbnews.com.ua. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів. Редакція: Україна, 03124, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8

Welcome Back!

Login to your account belowLogin to your account below

Forgotten Password?Forgotten Password?

Retrieve your passwordRetrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.Please enter your username or email address to reset your password.

Log InLog In

Add New PlaylistAdd New Playlist

  • Політика
  • Суспільство
  • Економіка
  • За кордоном
  • Спорт
  • Технології
  • Здоров`я
  • Блоги
  • Ще
    • Відпочинок
    • Культура
    • Різне
Нет результатаNo Result
Посмотреть все результатыView All Result

Go to mobile version