Власник московського «Спартака» знімає команду з чемпіонату Росії через суддівського свавілля (видео)

Власник московського "Спартака" знімає команду з чемпіонату Росії через суддівського свавілля (видео)

Напередодні стартів новий сезон в Російській прем’єр-лізі.

Зокрема, московський «Спартак» проводив свій перший матч на домашній «Відкритті Арені» проти «Сочі», і до 10-й хвилині вже вів 2:0.

Однак потім за справу взялися судді, призначивши в ворота господарів два пенальті, за рахунок яких гості пішли від поразки — 2:2. Причому другий пенальті був призначений на 90-й хвилині.

І якщо за призначенням першого 11-метрового питань не повинно виникнути, Посмотреть эту публикацию в Instagram

@poloz_d точен с пенальти, «Сочи» сокращает отставание, 2:1 ⚽ ⠀ FC Sochi get one back, Poloz scores from the penalty spot, 2:1 ⚽ ⠀ #ТинькоффРПЛ #СпартакСочи #RPL #SpartakSochi

Публикация от Тинькофф РПЛ (@premierliga) 9 Авг 2020 в 10:42 PDT

то призначення другого пенальті — це явна помилка рефері і судді VAR. Посмотреть эту публикацию в Instagram

⚽️ Гол Кристиана Нобоа (2:2) ⚽️ Goal by Christian Noboa (2-2) #ТинькоффРПЛ #СпартакСочи #RPL #SpartakSochi

Публикация от Тинькофф РПЛ (@premierliga) 9 Авг 2020 в 12:27 PDT

Через годину після матчу глава департаменту суддівства РФС Віктор Кашшаї визнав помилку рефері в другому епізоді.

«На жаль, арбітр помилився в ключовому епізоді на 88-й хвилині», — цитує угорського арбітра sports.ru. І додав, що головний суддя поєдинку вже відсторонений від роботи, а по судді VAR буде окреме розгляд. Не виключено, що обидва пройдуть перевірку на поліграфі.

Власник «Спартака» Леонід Федун адекватно відреагував на суддівство в матчі проти «Сочі».

«Я завтра скажу, що ми знімаємось з чемпіонату! Так. Можете так і написати. У цій клоунаді, яку влаштували, я брати участь не хочу. І витрачати гроші теж. Чи не потрібен «Спартак», значить, не потрібен!», — наводить слова Федуна championat.com.

Нагадаємо, що «Спартак», який був незадоволений суддівством за підсумками минулого сезону, написав відкритого листа голові департаменту суддівства РФС.

По материалам: lb.ua