Про те, що відповідні структури нашої країни, зі свого боку, підтверджують — 65 захисників із цього списку передбачалося повернути додому, в рамках обміну, запланованого на 24-те січня, але є деякі нюанси, пише «НБН», посилаючись на офіційний Facebook-аккаунт Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
За словами голови Координаційного штабу Кирила Буданова, наразі немає жодних достовірних і вичерпних відомостей щодо того, хто насправді перебував на борту вищезгаданого літака. Зокрема, просто зараз Коордштаб проводить збір і скрупульозний аналіз всієї наявної інформації з цього приводу, ґрунтуючись на численних джерелах. Однак, поки що відсутня будь-яка правдива інформація, яка б вказувала на те, що в літаку, що впав, могла б розміститися така кількість людей.
Слід підкреслити, що згідно з твердженнями опитаних родичів українських захисників із зазначеного списку, яких ознайомили з відеоматеріалами, показаними російськими пропагандистами нібито з місця аварії, ними наразі не знайдено розпізнавальних ознак на фрагментах тіл, які б свідчили, що загиблі — їхні рідні.
Раніше ми писали про те, як Путін прокоментував катастрофу Іл-76 «із полоненими на борту».