Про те, що наразі російсько-окупаційна армія проводить оперативні дії щонайменше на трьох напрямках, без поставленої спільної стратегічної мети, але це дає змогу загарбниками здобути певні тактичні переваги в будь-якому з обраних секторів, пише «НБН», посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW).
На думку аналітиків ISW, зусилля «другої армії світу» на Лиманській, Часовоярській і Покровській ділянках фронту переслідують важливі, з оперативного ракурсу, цілі, проте ці операції ніяк не підтримують одна одну, й окупанти все ще не припиняють чергувати акценти між цими напрямками, а не концентруватися на всіх трьох одночасно.
Крім того, оскільки на даному етапі війни Сили оборони зіткнулися зі значною нестачею як артилерійських снарядів, так і засобів ППО, «визволителі» прагнуть максимально використати цю нестачу, заради зниження оборонного потенціалу України в умовах дефіциту зброї.
Зокрема, путінська армія змушує захисників перерозподіляти свої оборонні ресурси та резерви на «театрі бойових дій» за вищезазначеними напрямками, формуючи в такий спосіб вразливі місця на лінії зіткнення, якими пізніше можна буде скористатися.
Раніше ми писали про те, що в ISW розкривали наміри РФ створити стійке «інфополе» для звинувачення України в терактах.