Про те, що вищеописаний документ потребує не лише так званого «публічного компромісу» в процесі підготовки до другого читання, пише «НБН», посилаючись на пояснення, розміщене у Facebook-профілі очільника Міністерства юстиції України Дениса Малюськи.
За словами Малюськи, слід дещо скоротити список «опцій», передбачених документом, що, імовірно, здійснить парламент, знайшовши компромісні рішення до другого читання, — «і всі ключові стейкхолдери будуть задоволені», всупереч певній неможливості ухвалення «кращого технократичного рішення», яке б задовольняло всі зацікавлені сторони.
Крім того, очільник Мін’юсту вважає інститут угод із прокуратурою «штукою дуже неетичною, але суперефективною в правильних руках», і наголошує:
Максимальна ефективність мені подобається. Я за збільшення дискреції [дії на свій розсуд] прокурорів, як це є в США. Дискреції закривати справи або йти на угоди.
Слід зазначити, що «прайс-лист» для корупціонерів, запропонований законопроєктом, має такий вигляд, як зазначено нижче:
Раніше ми писали про те, що в Раді відповідали, чи можна оновити військово-облікові дані після 16 липня й уникнути штрафу.