alyona аlyona і Jerry Heil розповіли про роботу над постановкою номера для «Євробачення» з Танею Муіньо

Представниці України на «Євробаченні-2024» alyona alyona та Jerry Heil розповіли про роботу над конкурсним номером з одним із найвідоміших режисерів світу Танею Муіньо.

alyona аlyona і Jerry Heil

Фото – eurovision.tv

Українські артистки в інтерв’ю журналу Billboard повідомили, що до створення їхнього конкурсного номера для Євробачення приєдналася Таня Муіньо. Ця новина вразила шанувальників alyona alyona та Jerry Heil та єврофанів, інформує «НБН».

Фото – instagram.com/tanumuino

За словами виконавиць, вони й самі були здивовані, що співпрацюватимуть з одним із найвідоміших режисерів світу. Співачки зазначили, що Муіньо не лише талановита українка, яка працює із голлівудськими зірками.

alyona alyona та Jerry Heil вважають, що вона зробила в музичній індустрії те, що ніхто не робив. Артистки додали, що Муіньо – частина української культури, і вони пишаються нею.

Виконавиці зазначили, що вони розповіли режисерці кліпів своє бачення і біль, який вклали в пісню Teresa & Maria, і через кілька днів отримали від неї концепцію вражаючого номера.

Зазначимо, що судді Нацвідбору та глядачі порадили виконавицям змінити номер для «Євробачення». alyona alyona та Jerry Heil розкритикували за образи та подачу пісні. Член журі Андрій Данилко дорікав артисткам за те, що вони на сцені «живуть окремо».

Exit mobile version