Великобританія передасть Україні бойові кораблі зі спеціальним озброєнням: Пристайко озвучив подробиці

З самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну і досі Сполучене Королівство продовжує активно підтримувати Київ для можливості ЗСУ протистояти російській агресії. Варто зазначити, що незабаром наша країна отримає від Великобританії чергову військову допомогу у вигляді військових кораблів.

Бойовий корабель

Британія передає Україні бойові кораблі. Фото - liga.net

Як повідомляє «НБН» з посиланням на Суспільне, таку заяву озвучив український посол у Британії Вадим Прістайко. За словами останнього, українські військовослужбовці нині вже проходять необхідне навчання, щоб мати здатність керувати цією військовою технікою.

Зокрема, за словами Вадима Пристайка, він особисто відвідав військовий морський корабель, який найближчим часом уже надійде на баланс ВМФ ЗСУ.

Дослівно із повідомлення українського дипломата:

«На цьому кораблі вже зараз проходять навчання українські військовослужбовці. Вони керують кораблем, а також зброєю, яку на ньому встановлено. Таких судів буде не одне, а кілька».

Крім того, посол України у Великій Британії додав, що після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, турецька сторона повною мірою закрила протоки в Чорному морі для проходу військових судів.

При цьому Вадим Пристайко додав:

«У нас зрушили пріоритети. Нині нам потрібні кораблі проти мін. Дві одиниці – це лише початкова цифра. Ми зараз із нею працюємо. Це бойові кораблі, які перебувають на озброєнні ВМС Великої Британії».

Український посол підкреслив, що ці суди будуть перероблені, оновлені, а також на них буде поставлене спеціальне обладнання, яке сьогодні дуже потрібне Україні.

«Однак це будуть не лише два кораблі. Вони мають набагато більше. Такого самого класу. Зараз на кораблях проходить навчання. Там наші моряки та офіцери».

Нагадаємо, раніше ми вже писали про перелік військової допомоги, яку Великобританія передасть Україні.

Exit mobile version