Пєсков знайшов «пояснення» провалам армії Путіна в Україні

Представник Кремля Дмитро Пєсков «виправдав» численні провали російських окупаційних сил в Україні. За словами речника президента-агресора Володимира Путіна, ускладнює «спецоперацію» РФ Північноатлантичний Альянс.

Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков. Фото – rbc.ru

Прес-секретар глави Росії заявив, що блок НАТО «де-факто вліз у конфлікт в Україні», у зв’язку з чим нібито пов’язана поразка путінських військ на фронті, інформує «НБН».

В ефірі пропагандистського телеканалу «Росія 1» Пєсков наголосив, що саме «втручання» Альянсу суттєво ускладнює становище російських окупантів в Україні та вимагає від Москви мобілізації, в тому числі і в економічній сфері.

«Одна справа – це київський режим, а інша справа – це потенціал НАТО», – спробував виправдати провали загарбників соратник диктатора.

Традиційно речник Путіна заявив, що незважаючи на допомогу Альянсу сусідній країні, Росія продовжить виконувати цілі «СВО» і «доведе її до кінця».

Раніше Пєсков прокоментував чутки про зміну статусу «спецоперації» і натякнув, що Російська Федерація спробує «повернути» деокуповані українські території.

Exit mobile version