Росіяни завдали удару по Балаклії ракетою С-300: Синегубов озвучив подробиці

Стало відомо про те, що в неділю, 7 травня, російські ворожі війська завдали удару ракетою С-300 по території Харківської області.

Балаклія

Фото - Еспресо

Про це повідомляє “НБН“, із посиланням на голову Харківської ОВА.

Згідно із заявами голови Харківської ОВА Синегубова відомо, що війська Російської Федерації 7 травня завдали удару по території міста Балаклія. Він знаходиться у Ізюмському районі Харківської області.

На даний момент відомо, що удар був здійснений ракетою С-300 прямо по автопарку в Балаклії.

Крім того, відомо, що внаслідок ракетного удару по Ізюмському районі постраждало 5 людей. Голова Харківської ОВА Синегубов повідомив, що це дві жінки 75 років, одна жінка 50 років, а також двоє чоловіків віком 20 та 85 років. Синегубов зазначає, що вони мають відносно легкі ушкодження. За останніми даними, загиблі в результаті обстрілу відсутні. Медики надають необхідну допомогу постраждалим від рук Росії.

Слід нагадати, що раніше ми писали про те, що окупанти атакували Дніпропетровську область “Шахедами”.

Exit mobile version