Кулеба назвав три кроки, після яких Україна стане повноправним членом Євросоюзу

Глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що після завершення переговорів щодо вступу України в Європейський Союз вона буде за три кроки до членства в організації, розповівши, що це за кроки.

Дмитро Кулеба

Фото – rbc.ua

Керівник зовнішньополітичного відомства України заявив, що інтеграція нашої країни в Європейський Союз стане подією глобального значення для Європи, інформує «НБН».

За словами міністра, сьогодні, 25 червня, відбудуться шість кластерів переговорів, які відкриватимуть та закриватимуться – фахівці працюватимуть у відповідних галузях, приводячи наше законодавство відповідно до стандартів організації.

Дипломат пояснив, що після завершення переговорного процесу щодо вступу України в ЄС необхідне виконання трьох кроків. По-перше, Єврокомісія має дати висновок про завершення діалогу та досягнення нашою країною відповідності критеріям вступу. По-друге, має бути рішення щодо підписання Угоди про вступ України в ЄС.

По-третє, цю угоду мають ратифікувати парламенти країн-членів організації. Кулеба зазначив, що лише після цього Україна стане повноправним членом Європейського Союзу.

Нагадаємо, на засіданні Ради ЄС глава МЗС перерахував пріоритети у постачанні військової допомоги Україні.

Exit mobile version