Заступник глави Офісу президента України Ігор Брусило в ефірі національного телемарафону перерахував найактивніші європейські держави у питанні мирного процесу, інформує видання «НБН».
Представник ОПУ розповів, що Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Норвегія, Фінляндія та Італія найактивніше залучені у врегулювання російсько-української війни. При цьому чиновник зазначив, що міг когось не згадати у цьому переліку.
Заступник Єрмака підтвердив готовність глави держави до мирних переговорів у будь-якому форматі – віч-на-віч із кремлівським диктатором Володимиром Путіним, з президентом США Дональдом Трампом або з ними двома. Головна мета Зеленського – досягти справедливого та стійкого миру в нашій країні.
Брусило додав, що одним із можливих нейтральних майданчиків для проведення переговорів розглядають Швейцарію.
Як повідомлялося, за даними ЗМІ, Трамп повідомив деталі своєї телефонної розмови з главою Кремля Зеленському та європейським лідерам. Політики були вражені, почувши результати переговорів президента США із лідером росіян.