Про те, що жіноча збірна нашої країни з фехтування на шаблях так і не вийшла у фінал ЧС-2023, що проходить в Італії, поступившись команді Франції з рахунком 32 до 45, пише «НБН», посилаючись на матеріал «Обозревателя».
Після невдалого старту українки першу половину матчу залишалися на ролях наздоганяючих, за розриву всього лише у 2-3 очки, і, хоча Юлія Бакастова змогла вирівняти рахунок, і вивести нашу команду вперед на нетривалий час (французька команда знову відібрала 4 очки), Ольга Харлан замість скорочення відставання, ще більше здала (20:25), і перемога дісталася Франції. У підсумку, українки так і не змогли зламати хід малоприємних подій, завершивши командний турнір на почесному 4-му місці.
Раніше ми писали про те, що в Міжнародній Федерації Фехтування вирішили змінити процедуру вітання після скандальної поведінки російської спортсменки.