Ребров розкрив причини поразки України в матчі проти Албанії

Напередодні, 7 вересня, національна збірна України з рахунком 1:2 «продула» команді Албанії в рамках першого туру Ліги Націй.

Сергій Ребров.

Фото - uaf.ua

Як інформує «НБН» із посиланням на офіційний сайт «Української асоціації футболу» (УАФ), головний наставник нацзбірної з футболу Сергій Ребров вважає — вчора нашим гравцям довелося зіткнутися з «дуже сильним суперником».

За словами Реброва, албанська команда вельми грамотно й організовано оборонялася, і українцям було важко відшукати простір. «Жовто-сині» прагнули здійснювати передачі в штрафну, однак, на жаль, не змогли створити «багато моментів у першому таймі», за винятком Романа Яремчука.

З настанням другого тайму в нацзбірної з’явилося більше подібних «моментів», завдяки чому вдалося забити один м’яч, але, на жаль, у футболі на такому високому рівні, — «якщо ти не забиваєш, то забивають тобі».

Фахівець додав, що команда Албанії, як і на Єврокубку, досить організовано оборонялася, чого не скажеш про наших гравців, які змогли в трьох контратаках пропустити два м’ячі.

Ребров резюмував:

Не було балансу в обороні, потрібно було всією командою оборонятися в другому таймі, не давати створювати подібні моменти.

Раніше ми писали про те, що легенда «Карпат» Худоб’як пророкував Україні перемогу в матчі проти Албанії.