Українська армія незабаром може піти на Донецьк: колишній співробітник ФСБ Гіркін прокоментував контрнаступ ЗСУ

Колишній співробітник Федеральної служби безпеки та за сумісництвом військовий злочинець Ігор Гіркін-Стрєлков вкотре висловився з приводу контрнаступу Збройних сил України.

ЗСУ

Фото - USIP

Про це повідомляє “НБН” із посиланням на Стрєлкова в телеграмі.

Злочинець заявляє про те, що вже найближчим часом українська армія може зробити серйозну атаку на місто Донецьк, яке наразі є підконтрольним для російських окупантів. Під час цієї атаки, за словами терориста, бійці Збройних сил України можуть закріпитися у самому місті, що створить великі труднощі для армії РФ.

“Вибити українців назад із міських кварталів буде не менш складно, ніж взяти так і не взяту досі горезвісну Мар’їнку. Противник продовжуватиме активні тактичні операції під Бахмутом – з метою сковування там наших сил і коштів, витрати боєприпасів”, – пише військовий злочинець.

Також Гіркін досить песимістично висловився щодо ситуації у прикордонних з Україною областях РФ. Він вважає, що у Бєлгородській області невдовзі може виникнути повноцінний фронт, а на території Брянської та Курської області може трапитися ситуація, схожа на атаки добровольців у районі н.п. Грайворон та Шебекіно.

Нагадаємо, раніше ми писали про ракетний удар по Кривому Розі.

Exit mobile version