У ДПСУ розповіли, яка область України є «найпривабливішою» для російських диверсантів

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що держава-терорист сконцентрувала застосування диверсійно-розвідувальних груп на території однієї із областей нашої країни. Він вказав на «найпривабливіший» регіон для ДРГ ворога.

ДПСУ

Фото – radiosvoboda.org

В ефірі національного телемарафону Демченко розповів, що останнім часом країна-агресор активно використовує ДРГ на Сумщині, повідомляє «НБН».

Представник Держприкордонслужби нагадав, що раніше діяльність диверсійно-розвідувальних груп другої армії світу фіксували на території Чернігівської та Харківської областей. Проте останнім часом саме Сумська область є «найпривабливішою» для роботи ДРГ країни-агресора.

Речник ДПСУ додав, що захисники для своєчасного виявлення ворожих ДРГ на кордоні та в прикордонні використовують БПЛА. Також для протидії російським диверсантам є пункти спостереження, фортифікаційні укріплення та протидиверсійні резерви.

Раніше у ЦНС повідомили, що Генштаб військ Російської Федерації готує диверсії у прикордонних районах Сумщини. Стало відомо, що для цієї мети до Бєлгородської області прибули спецпідрозділи.

Exit mobile version