У Буданова перерахували втрати ЗС РФ внаслідок удару по аеродрому в Джанкої

У Головному управлінні розвідки МО України перерахували втрати російських окупаційних сил внаслідок удару ЗСУ по аеродрому окупантів у Джанкої 17 квітня.

ГУР МОУ

Фото – mil.in.ua

У пресслужбі ГУР МОУ повідомили втрати військ країни-агресора внаслідок атаки Сил оборони України на авіабазу у тимчасово захопленому Джанкої, інформує «НБН».

У Буданова розповіли, що результатом атаки ЗСУ на аеродром загарбників стали знищені або критично пошкоджені об’єкти, зокрема захисники «відмінусували» 4 зенітні ракетні комплекси С-400, 3 радіолокаційні станції, апаратуру спостереження за повітряним простором «Фундамент-М», а також пункт управління засобами протиповітряної оборони.

У розвідці зазначили, що перелік втрат військ Російської Федерації оновлюватиметься, оскільки дані про ліквідованих загарбників, знищені та пошкоджені об’єкти на території авіабази уточнюються.

Зазначимо, що 17 квітня окрім удару по аеродрому в Джанкої Сили оборони атакували військові об’єкти путінської армії на території країни-агресора в Казані, Самарі та Республіці Мордовія. У ISW оцінили ці операції захисників.

Exit mobile version