Про те, що в цьому тимчасово окупованому місті, у середу, 28-го червня, фактично впродовж усього дня лунали звуки вибухів, пише «НБН», посилаючись на інформацію, опубліковану в Telegram-каналі мера Мелітополя Івана Федорова.
За словами Федорова, неприємні для окупантів «вибухові» інциденти розпочалися вчора опівночі, продовжилися з 10 ранку і завершилися ближче до 8 вечора. При цьому, найгучніше було в місцях, де фіксувалося скупчення ворога — поблизу локомотивного депо, поруч з Авіамістечком і на околицях селища Костянтинівка.
Утім, армія Путіна продовжує традиційно воювати з мирними жителями, випускаючи своє «влучне ППО» по об’єктах цивільної інфраструктури: у середу уламки російських ракет влучили «прямо в серце Мелітополя — в центральний міський парк».
Раніше ми писали про те, що під Мелітополем окупант помер після вживання місцевої «самогонки».