Як інформує «НБН» із посиланням на заяву, озвучену представником ВМС ЗСУ Дмитром Плетенчуком в ефірі телемарафону на YouTube-каналі «ТСН», у районі тимчасово захопленого Кримського півострова залишаються лише небойові кораблі ЧФ РФ.
Виходячи зі слів Плетенчука, якщо звернути увагу на ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні, то можна помітити, що всі кораблі РФ фактично базуються в портах Новоросійська: у Криму залишаються, в основному, судна забезпечення або бойові пошкоджені плавзасоби.
Речник ВМС ЗСУ додав — армія Путіна продовжує евакуйовувати техніку з Сирії, тому однією з локацій базування військово-морського флоту держави-терориста є акваторії Каспійського та Середземного морів. Зокрема, у водах останнього згаданого моря російські кораблі супроводжують конвої, що вивозять техзасоби з Сирії.
Плетенчук резюмував:
Якщо брати Каспій, де у росіян є носії крилатих ракет, то звідти застосувань ми поки що не спостерігали.
Раніше ми писали про те, що в ISW розкривали реальну причину приїзду Путіна в Курську область.