Орбан зробив нову пропозицію ЄС щодо вступу України в організацію

Глава угорського уряду Віктор Орбан, який виступає проти членства України в Європейському Союзі, запропонував ЄС відкласти питання щодо вступу країни в організацію на 5-10 років. Скандальний політик заявив, що війна – перешкода у цьому процесі.

Віктор Орбан

Фото – facebook.com/orbanviktor

В ефірі угорської радіостанції Kossuth Radio глава уряду заявив, що інтеграція України в Європейський Союз «не співпадає з національними інтересами» його країни, інформує «НБН».

Орбан заявив, що серед держав-членів організації нібито немає єдиної думки щодо членства України в Євросоюзі, тому це питання не має стояти на порядку денному.

Вкотре прем’єр-міністр заявив, що бойові дії в Україні є перешкодою для її вступу в ЄС. Політик зазначив, що в країні «інша правова система», нібито незрозуміло, наскільки велика її територія та кількість населення, яке «постійно тікає».

Глава уряду Угорщини запропонував Євросоюзу укласти з Києвом угоду про стратегічне партнерство на 5-10 років і повернутись до питання щодо переговорів для інтеграції України в організацію, коли ЄС побачить, що може з нею співпрацювати.

Крім цього, прем’єр-міністр поскаржився, що Європейський Союз «кидає гроші в Україну» у той час, як економіки держав-членів блоку перебувають у поганому стані. Політик закликав почати витрачати фінанси «не на війну, а на припинення вогню та мир».

Раніше у МЗС Угорщини пояснили відмову надавати зброю Україні та жовтневу зустріч Орбана з президентом-агресором Володимиром Путіним.

Exit mobile version