Батьки повинні знати, що неналежним чином простерелізоване обладнання або застібки сережок можуть спричинити розвиток інфекції. Якщо в місці проколу з’явиться почервоніння та набряк, дитина, яка ще не може говорити, не повідомить батькам, що щось не так, інформує «НБН» з посиланням на видання 5 Minute Craft.
Тому краще почекати, поки імунітет малюка сформується, і він зможе добре говорити. Також пірсинг вух може викликати алергічну реакцію, оскільки у маленьких дітей немає досвіду носіння сережок, шкіра може відреагувати почервонінням та набряклістю навіть на золото та нікель.
Прокол вушок дітям у ранньому віці також несе ризик травмування сережкою, малюк може смикнути себе за прикрасу або зняти та проковтнути її. Небезпечні і сережки зі звисаючими елементами, які можуть зачепитися за ліжко, одяг або навіть батьків, коли вони схиляються до дитини.
Важливо пам’ятати, що дитина, коли підросте, може бути проти вибору батьків зробити йому пірсинг вух. Все, що відбувається з тілом людини, має відбуватися за її згодою, тому варто відкласти це питання до того моменту, коли дитина зможе самостійно формулювати свої бажання.
Раніше лікар-анастезіолог пояснила, чому потрібно утримуватись від татуювань у період війни.