Про це 26 січня в інтерв’ю MNBC заявив Джон Файнер, заступник радника з національної безпеки, повідомляє “НБН” з посиланням на The Washington Post. У Пентагоні нагадують, як президент Байден не схвалював відправку танків Abrams, хоча пізніше узаконив постачання сухопутної військової техніки Україні власним указом.
The Washington Post отримав коментарі представників Міністерства оборони, які говорять про надмірну обережність Білого дому в питаннях допомоги Україні.
Патрік Райдер, прес-секретар Пентагону, нагадав журналістам, що потреби Києва в озброєнні – предмет регулярних консультацій союзників. WP нагадав, що західні країни з квітня 2022 року постачають Україні запчастини для літаків.
Ймовірність того, що Росія переможе у війні, непокоїть уряди західних країн, тому з початком року європейські чиновники погодилися на постачання Києву танків, пише The Wall Street Journal. Надалі західні уряди обговорюють надання винищувачів і далекобійних ракет. Посилення військової допомоги Україні зменшує вірогідність війни на виснаження, в якій переможе Росія.
Нагадаємо, також ми писали про те, що Байден пояснив, чому Вашингтон не передає Києву всі види зброї